Máte dotaz? 734 200 400

Změnili jsme více než 60 tisíc z vás

Pohlaví

Filtrování

Ladislav Kosiec (77 let)

předtím
předtím
-17 Kg
potom
potom

Někdo by si mohl říct, že v tomto stavu již není potřeba řešit hmotnost. Jenomže když jsem se dostal na své váze nad metrák, konkrétně na 102 kg, rozhodl jsem se, že se s tím smiřovat ještě nechci.

Olga Duchoňová (51 let)

v menopauze
předtím
předtím
-11 Kg
potom
potom

Ve 35 letech ale přišel zlom a já jsem začala plíživě přibírat, každý rok zhruba 1 kg. V průběhu těch let jsem jednou zkoušela trochu hubnout, ale maximální úspěch byly 3 kg. Nevydržela jsem déle než dva měsíce. Loni na podzim se moje hmotnost blížila již skoro k 70 kg, a to mi začalo hodně vadit.

Pavel Ruta (65 let)

předtím
předtím
-10 Kg
potom
potom

Po Novém roce jsem chtěl dostát slibu hubnutí a přihlásil se 20. února sám. Dostal jsem informace, které jsem potřeboval. Změnu mého špatného jídelníčku, cvičení a podpůrné preparáty. Po čtrnácti dnech jsem chodil na pravidelná měření a vážení po celých šest měsíců.

vysoký cholesterol
bolest kloubů
předtím
předtím
-9 Kg
potom
potom

Z důvodu nedostatku pohybu a běžného stravování jsem přibíral a necítil jsem se dobře. Vysoký cholesterol jsem nemohl dlouho snížit, bolelo mě občas koleno, když jsem šel ze schodů.

předtím
předtím
-10 Kg
potom
potom

Nakonec jsem se sama divila, jak pestrý a chutný může být můj jídelníček. Největší mýtus u hubnutí je ten, že se omezujete v jídle a máte hlad. Naopak!