Máte dotaz? 734 200 400

Milena Vogeltanzová

v menopauze
předtím
předtím
-22 Kg
potom
potom

Svou váhu jsem si musela hlídat téměř celý život. Už ve škole jsem byla „holka krev a mléko“. Ale tenkrát jsem to příliš neřešila, to bylo ještě celkem přijatelné. Ale poté, co jsem v každém těhotenství přibrala přes 20 kg, jsem musela se sebou něco dělat.

Zkoušela jsem různé méně i více úspěšné diety, při kterých jsem sice zhubla, ale za cenu pocitu hladu, který neměl dobrý vliv na mou náladu a celkově na to, jak jsem se cítila. Nehledě na to, že když jsem se vrátila ke svým stravovacím návykům, šla kila znovu nahoru, někdy i o nějaké to kilo víc.

A když přišel věk, kdy ženy nejsnadněji přibírají na váze, což se mně samozřejmě také nevyhnulo, začala se kila valit nahoru. Za 5 let jsem měla téměř 25 kilo navíc. Zadýchávala jsem se do schodů a vůbec pohyb mi začal dělat drobné problémy.

Jednoho dne, při dalším nelichotivém pohledu do zrcadla, jsem se rozhodla, že je načase s tím něco už opravdu dělat.

Na internetu jsem hledala různé rady o hubnutí, až jsem narazila na NUTRIADAPT. Pročetla si pár příběhů lidí, kteří dokázali shodit pro mne neuvěřitelná kila. A bylo rozhodnuto! Ihned jsem si sjednala schůzku s nutriční poradkyní v Příbrami. Doufala jsem, že zhubnu alespoň 10 kg.

Další týden jsem navštívila poradnu. Nechala jsem si udělat vyšetření krve, analýzu střevního mikrobiomu a na základě těchto vyšetření mi výživová poradkyně vytvořila seznam pro mě vhodných, nevhodných potravin a výživový plán. Vzhledem k výsledkům měření tuků v těle mi bylo doporučeno shodit alespoň 20 kg.

To jsem si nedokázala ani představit.

Začala jsem se řídit radami poradkyně a ono to opravdu šlo.

Nyní mám dole již 22 kg. Nehladovím, nemusím dřít ani v posilovně, pouze jsem přidala občasné svižné procházky. Nejvíce potěší, když si oblékám o dvě čísla menší oblečení a to, že si změny všímá i mé okolí. Samozřejmě se cítím daleko lépe i já. 

Dnes vidím, že není nic těžkého na tom začít jíst nejen zdravě, ale i chutně. A za to vše bych chtěla poděkovat paní Simoně Černé a její asistentce z příbramské poradny NUTRIADAPT.

Pokud chcete opravdu zhubnout zdravě a nehladovět, jděte do toho, stojí to za to.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.