Máte dotaz? 734 200 400

Miluše Doležalová

v menopauze
únava
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Od mládí jsem byla vždy se svojí váhou spokojená. I když jsem v těhotenství přibrala 20 kg, do jednoho roku jsem neměla problém váhu snížit na svůj standard. Změna nastala při nástupu do penze. Nabrala jsem během 5 let 20 kg.

Moje pohyblivost vzala za své. Ujít pouhých 5 km mi dalo pořádně zabrat. Zkoušela jsem všelico, ale váhu se mi nedařilo snížit. Únava byla častá.

Náhodou jsem na internetu zahlédla NUTRIADAPT. Přihlásila jsem se. Odpověď byla téměř okamžitá. Neměla jsem ani čas si něco rozmýšlet a byla jsem pozvaná na konzultaci. Poté mi dali naději, že svou váhu dám do pořádku. Stalo se. Už jsem s váhou spokojená a zatím se mi daří ji držet. Cítím se moc dobře a už zase zvládnu pohyb jako dřív. Teda téměř, roky mi nikdo neodpáře, ale důležité je se cítit fit. Při pohledu do zrcadla je to stoprocentně lepší.

Chci hlavně poděkovat nutriční specialistce NUTRIADAPT, která si mě vzala do péče a moc mi pomohla.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.