Máte dotaz? 734 200 400

Tým našich odborníků

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývlt

Předseda Vědecko lékařské rady.

Dříve pracoval v IKEM na kardiochirurgii, prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme. Nyní se věnuje vzdělávání specialistů NUTRIADAPT. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím.Taktéž se účastní vývoje nových doplňků stravy.

"Jako lékař jsme přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví. Když náš organismus dostane vše, co potřebuje, poradí si i s řadou problémů sám."

MUDr. Petr Lošan

MUDr. Petr Lošan

Ředitel společnosti: Genetika Plzeň, hlavní garant testování v NUTRIADAPT.

"Naše laboratoř testuje tzv. trombofilní mutace genů, které ukazují na zvýšené riziko trombofilie. Nejzávažnější je Leidenská mutace, jejímž nosičem je asi pět procent české populace."

MUDr. Lenka Řehořková

MUDr. Lenka Řehořková

Lékařka zodpovědná za oblast vnitřního lékařství

"Z mých zkušeností vyplývá, že výsledky krevního obrazu a biochemických hodnot, jsou pro klienta často nepříjemným překvapením. Tehdy si uvědomí, že NUTRIADAPT nejde jen o redukci váhy a zlepšení fyzické kondice, ale také o zlepšení zdravotního stavu."

Ing. Ivan Mach, CSc.

Ing. Ivan Mach, CSc.

Autor mnoha knih a odborných publikací. Zakladatel a odborný garant certifikovaných kurzů výživových poradců Nutris, prezident Aliance výživových poradců.

"Aby byla výživa tzv. zdravá, je třeba lidem vysvětlovat, co je právě zdravé, dobré či vhodné pro konkrétního jednotlivce podle jeho věku, zaměstnání, životního stylu. Jakýsi univerzální model „zdravé“ výživy, který lze vtěsnat do tzv. obecných výživových doporučení, neexistuje."

MUDr. Jiří Grim

MUDr. Jiří Grim

Člen Vědecko-lékařské rady NUTRIADAPT, zaměřením internista a onkolog

Ve své praxi se zabývá prevencí onkologických onemocnění, řešením komplikací v průběhu léčby a podpůrnou léčbou ve vyhrocených situacích, která zahrnuje i výživu.

"Výživa tvá budiž tvým lékem." Hippokrates

Akademie, forma vzdělávání

Společnost NUTRIADAPT si dlouhodobě zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a odbornosti svých specialistů. Systém kreditového školení s názvem Akademie NUTRIADAPT je vůbec nejrozsáhlejším vzdělávacím projektem v oblasti výživového poradenství v ČR a pro specialisty NUTRIADAPT je tento systém povinný, stejně jako např. ve zdravotnictví.

Cílem je zajistit specialistům nejnovější poznatky z oboru, aby mohli svým klientům předávat zkušenosti a znalosti nejvyšší kvality. Nad rámec povinných školení mohou specialisté dále získat specializaci v nadstavbových oblastech jako je například sportovní výživa, výživa dětí, výživa diabetiků, celiaků a další. Lektory jednotlivých školení jsou vždy přední odborníci na výživu či lékaři.

Do NUTRIADAPT přijímáme pouze specialisty s odborným vzdělání (odborná škola, absolvent Nutris či jiného akreditovaného kurzu), kteří se dále vzdělávají a v rámci každého roku musí nasbírat určitý počet kreditů, aby mohli v systému NUTRIADAPT dále pracovat na pozici specialisty.

Začněte se změnou životního stylu ještě dnes. Přijďte se poradit na úvodní konzultaci.

Rezervovat si konzultaci

Úspěchů našich klientů si všimla i tato média

  • blesk
  • cosmopolitan
  • ct1
  • e15
  • katka
  • lidovenoviny
  • metropol
  • nova
  • rytmuszivota