Máte dotaz? 734 200 400

Milan Buška

Milan Buška (61 let)

vysoký tlak
předtím
předtím
-21 Kg
potom
potom

Znáte ten okamžik, kdy si člověk řekne: „A dost!”? V mém případě to byl moment, kdy má váha ukazovala 97 kg, bral jsem léky na zvýšený krevní tlak a můj životní styl neodpovídal tomu, jak bych si přál. Mým cílem bylo dostat se na „svých“ 75 kg.

Na NUTRIADAPT jsem narazil čistě náhodou na internetu. Zaujal mne jejich přístup, recenze a filozofie programu. Neváhal jsem a rozhodl se navštívit kamennou poradnu. Létaly mi hlavou myšlenky, že musím zatnout zuby a vzít to jako výzvu. Výzvu nejen fyzickou, ale i psychickou, a taky nezklamat ty, kteří mě podporují.

V době, kdy jsem začínal s programem, má dcera odletěla na roční pobyt na Nový Zéland. Představa, že ji přivítám a obejmu s 20 kg dole, mě poháněla nesmírně kupředu. Během prvních výsledků jsem pocítil obrovskou motivaci. Kromě změny v jídelníčku jsem začal s (rychlo)chůzí, která se později stala mou denní rutinou. Začal jsem se zajímat o „nové“ potraviny, které jsem dosud neznal, a poznal plno nových chutí.

Díky odborníkům firmy NUTRIADAPT, jejichž přístup byl profesionální, ale zároveň vřelý a přátelský, jsem se dozvěděl plno nových informací, na kterých jsem mohl stavět dál. Rád vařím, a tak se pro mne průběh programu stal o to víc zábavnější.

Za 6 měsíců jsem shodil 21 kg. Dcera stále objevovala krásy Nového Zélandu a já měl obrovskou radost z toho, že jsem nezklamal ty, kteří mě podporovali a věřili, že to dokážu. Tímto bych chtěl poděkovat všem pracovníkům společnosti NUTRIADAPT, zvláště paní Renátě Šobrové z poradny v Karviné. Můj celkový zdravotní stav se zlepšil a já se mohl rozloučit se všemi léky, které jsem musel brát.

Ten pocit, když jsme se s dcerou přivítali, a já ji viděl na očích, že je na mě nesmírně pyšná, stál opravdu za to!

Nyní už se nebojím, že bych se vrátil na původní hmotnost, a užívám si život přesně tak, jak jsem si přál.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.