Máte dotaz? 734 200 400

Ivan Mariňák

Ivan Mariňák (48 let)

předtím
předtím
-20 Kg
potom
potom

Zhruba před rokem jsem začal mít zdravotní potíže a na doporučení svého praktického lékaře jsem se rozhodl, že potřebuji zhubnout. 

Vzhledem k tomu, že nemám žádné zkušenosti s dietou a sám nejsem schopen s váhou něco dělat, zaujala mě nabídka NUTRIADAPTu na změnu stravovacího režimu.

Zkusil jsem napsat e-mail se zájmem o další informace. K mému velkému překvapení se mi ozvali hned druhý den s dotazem, kdy mohu přijít na první konzultaci. Hodnoty, které mi byly naměřeny, mě vyděsily a utvrdily v tom, že musím se sebou něco udělat. Velmi mi pomohlo vysvětlení, jak a co mám dělat, a velmi rychle jsem si zvykl na nové stravovací návyky

Dnes mohu říci, že jsem zhubl v klidu a bez hladovění celkem 20 kg. Cítím se mnohem lépe a zdravotní komplikace zcela zmizely. 

Známí se mě ptají, jak jsem dokázal tolik zhubnout, a já jim rád doporučuji svého výživového specialistu. 

Můj velký dík patří mé výživové poradkyni, která se mnou měla velkou trpělivost, vše mi v klidu vysvětlila a poradila. Za to jsem jí velmi vděčný. 

Každému, kdo se rozhodne s hmotností něco udělat, rozhodně doporučuji se obrátit na odborníky.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.