Máte dotaz? 734 200 400

Lenka Ersepková

Lenka Ersepková (40 let)

únava
bolest zad
bolest nohou
předtím
předtím
-24 Kg
potom
potom

Když jsem se vdávala, měla jsem krásných 65 kg. Poté, co jsem otěhotněla s dcerou, jsem se dostala na hranici 96 kg.

Časem se dostavila bolest zad, nohou a zadýchávání. To jsem si už řekla, že se sebou něco musím udělat, a navštívila jsem poradnu NUTRIADAPT. Tam jsem poznala svou výživovou specialistku Lenku Balcarovou, která stojí za tím, jak nyní vypadám.

Nejdříve mi na klinice udělali diagnostiku těla a tam jsem se zhrozila. Věk 52 let, na tolik se cítilo mé tělo – to opravdu ve 38 letech nechcete. To byla první chvíle, která vedla ke změně mého životního stylu a pohledu na vlastní život. Domů jsem odjela s kuchařkou na míru a byla jsem mile překvapená, jak kila šla dolů. Dnes vím, že jsem udělala správné rozhodnutí. Změnit sama sebe a mít ráda své tělo. Jsem veselejší, vyrovnaná sama se sebou a spokojená žena.

Samozřejmě jsem na to nebyla sama, podporoval mě můj manžel. Nejprve jsem začala s nordic walking a pak jsem začala běhat. Já, která jsem říkala, „to jsou blázni, jak můžou uběhnout ty dálky,” natož si jen zaběhat. Dnes vím „nikdy neříkej nikdy”.

Pokud chcete změnu, tak opravdu na nic nečekejte, svá rozhodnutí udělejte hned a jenom o nich nemluvte a na nic se nevymlouvejte.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.