Máte dotaz? 734 200 400

Monika Hrkalová

Monika Hrkalová (41 let)

předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Jmenuji se Monika a je mi 41 let. Po rozvodu jsem si našla přítele, který má rád přírodu a turistiku. Párkrát jsem s ním do přírody vyrazila a zjistila jsem, že díky své obezitě nezvládám túry fyzicky, proto jsem se rozhodla s tím něco dělat.

Nejdříve jsem si koupila domů rotoped a zkusila různé diety, co mi kamarádky poradily, ale výsledek žádný. Byla jsem na rodinné oslavě, kde byl i můj synovec, kterého jsem viděla po dlouhé době. Zaujalo mě, jak dobře vypadá a že zhubl. Když jsme se bavili o tom, jakou dietu drží, poprvé jsem se dozvěděla o NUTRIADAPTu. Doma při brouzdání po sociálních sítích, na mě vyběhla nabídka na vážení a konzultaci právě z NUTRIADAPTu, tak jsem se rozhodla to zkusit. 

Byla jsem velmi překvapená, jak se se mnou nutriční specialistka paní Černá bavila a jak mi vše krásně a srozumitelně vysvětlila. Rozhodla jsem se tedy, že to zkusím, a začala jsem měnit pod jejím vedením a úpravou jídelníčku svůj životní styl. Již po měsíci jsem začala u sebe pociťovat změny k lepšímu. Nebylo to snadné už kvůli nastavení nového režimu. Okolí mě od toho hodně odrazovalo, že jsou to prý jen vyhozené peníze a zbytečnost a že to nemá cenu, že kila půjdou zase zpět. Ještě že mám přítele, který mi je oporou a drží mě nad vodou, abych to jen tak nevzdala. 

Po několika měsících, když už je to na mně vidět, mě všichni chválí, jak dobře vypadám.

A i já jsem sama se sebou spokojená a s kombinací cvičení už zvládám s přítelem delší túry, z čehož mám i já radost. Cítím se lépe a s dechem je to o hodně lepší, i když přijde velký kopec. Konečně jsem na váze, kterou jsem si přála. Mám i nové velikosti a tím pádem nový šatník. Jsem spokojená, jak to vše krásně zatím jde, ještě vypilovat postavu, abych vše zpevnila, a budu maximálně spokojená.

Okolí se za mnou teď otáčí a všichni mi říkají, jak mi to moc sluší, ale bohužel se najdou i tací, kteří mě kritizují, že jsem až moc hubená. Myslím si, že závidí, že jsem to dokázala a vypadám teď daleko lépe. 

NUTRIADAPT mohu jen doporučit a také jsem to i udělala. Má kamarádka už v NUTRIADAPTu je a má také pěkné výsledky a je též velice spokojená. Doporučení pro lidi: nic není zadarmo, nic není bez boje, a když se rozhodnete, musíte vydržet. 

S pozdravem Monika

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.