Máte dotaz? 734 200 400

Lucie Absolonová

po porodu
předtím
předtím
-20 Kg
potom
potom

Je mi 33 let a před rokem a půl se mi narodil chlapeček. V době před porodem se moje váha šplhala až ke 100 kg. Dříve jsem vážila kolem 80 kg.

Po porodu jsem zase hubla. Zkusila jsem různé diety, ale nikdy mi to nevydrželo dlouhou dobu. Po chvíli jsem se zase vrátila ke své původní stravě a kila šla nahoru ještě víc. Ve chvíli, kdy moje váha šla opět ke 100 kg a měla jsem za sebou několik neúspěšných diet, jsem se rozhodla zkusit jiné řešení. 

Věděla jsem, že sama to asi nedám, a proto jsem se obrátila na NUTRIADAPT. A dobře jsem udělala. Nejenom, že jsem pochopila, jaké potraviny a jídla jsou pro mě vhodná, ale skvěle na mě fungovaly i pravidelné konzultace s mojí specialistkou. Probírali jsme změny jídelníčku, aby to pro mě bylo praktické a já se naučila správně stravovat při různých životních situacích. Kromě množství nových informací jsem své specialistce vděčná i za to, že mě motivovala, když jsem měla špatnou chvilku. Je velice důležité vědět, že v tom nejsem sama.

Nyní jsem o 20 kg lehčí a ještě nekončím. Mým cílem je dostat se na 25 % tělesného tuku. Teď už vím, že toho, co chci, dosáhnu. Držím vám všem palce, abyste také dosáhli svých cílů a byli se sebou spokojeni.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.