Máte dotaz? 734 200 400

David Kutěj

David Kutěj (25 let)

předtím
předtím
-21 Kg
potom
potom

Již od malička jsem byl vždycky trochu baculatější, někdy víc, někdy míň.

Před rokem a půl se to vymklo kontrole a změna zaměstnání na velmi stresující a sedavé měla za následek rapidní navýšení hmotnosti. Ve věku 23 let jsem vážil něco málo přes 110 kg.

Začal jsem se zadýchávat i při obyčejné chůzi, byl jsem neustále vyčerpaný, nemohl jsem spát a moje dobrá nálada mě začala pomalu opouštět.

Věděl jsem, že musím shodit a změnit svůj životní styl. Ve svém věku jsem chtěl sršet energií, elánem a mládím, a ne naříkat jak člověk na pokraji života.

Ale jak to dokázat, když všechny moje předchozí pokusy o redukci hmotnosti plavaly jako sekyrka ke dnu?

Věděl jsem, že potřebuji pomoc odborníka, protože když si nejsem jistý, jak určitou věc dělat na 100 % a co nejefektivněji, tak se pro onu věc nedokážu nadchnout a nebaví mě to, tudíž to brzy ztroskotá.

Ze všech nabídek na internetu mě NUTRIADAPT zaujal nejvíc.

Samozřejmě jsem byl hodně skeptický a čekal jsem něco na způsob diet v prášku, ale řekl jsem si, že tomu šanci dám.

Po první konzultaci s nutričním specialistou panem Solničkou jsem věděl, že tohle je ta změna v jídelníčku a v životním stylu, kterou chci udělat, jelikož do sebe nemusím cpát různé doplňky stravy, nemusím být závislý na předražených drincích, apod.

Šlo jednoduše o to, co si koupíte v každém obchodě (za mě Billa, Lidl). Neříkám, že začátky nebyly složitější. Ale pan Solnička byl suprovou oporou a dost mi pomáhal.

Hlavně to, co mě nejvíc motivovalo, byly výsledky a celkové zlepšení nálady, spánku a zažívání, což se dostavilo velice rychle.

Ano, člověku kolikrát do cesty padly překážky, ale ten pocit z kvalitní stravy, cvičení a hlavně pochvaly okolí jsou těžce návykové.

Jsem tuze rád, že jsem tento krok udělal, změnilo mi to život a otevřelo nové možnosti. Hlavně vím, že když sám chci, tak to dokážu a nic mě nezastaví.

Zatím jsem za 10 měsíců zhubl 21 kg.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.