Máte dotaz? 734 200 400

Jan Zunt

Jan Zunt (37 let)

únava
předtím
předtím
-25 Kg
potom
potom

Jednoho dne jsem se rozhodl, že pro sebe něco udělám. Měl jsem nadváhu, velké břicho a necítil jsem se dobře. Běžné, dříve normální věci mi začínaly dělat problémy. Časté zadýchávání, problémy při ohýbání se, větší únava.

Řekl jsem si, že to takto dál již nejde, sedl jsem k počítači a začal hledat centra, kde by mi mohli poradit. Na internetu jsem si našel různé příběhy a nemohl jsem věřit, že někdo dokázal zhubnout až 25–30 kg.

Na stránkách NUTRIADAPT jsem si vybral poradnu, zadal své telefonní číslo a druhý den se mi ozvali.

Konzultace a schůzka byla velmi příjemná a motivační. Nadchla mě pro změnu. Nechal jsem si udělat biochemický rozbor krve a byl jsem hodně překvapený, jak špatně na tom jsem.

Můj nutriční poradce mi vysvětlil, jaká zdravotní rizika se pojí s těmito výsledky, a doporučil mi, jak nad tou mojí nadváhou vyzrát.

A tak jsem začal s novým jídelníčkem naplno.

Po několika týdnech se vše začalo měnit a postupně začaly být vidět výsledky. Čas ubíhal a já hubnul kilo po kile. Abych to zkrátil: miloval jsem pivo, každý týden jsem vypil 10 piv, nejedl jsem pravidelně a hlavně jsem nesnídal.

Spánek byl také u mě problém a bolení hlavy dost časté.

Po změně stravy a dodržování správného jídelníčku jsem se všech neduhů zbavil, začal jsem pravidelně jíst, volit lepší jídla, pravidelně a dostatečně spát a kromě nadváhy pominuly i bolesti hlavy.

Nyní se cítím dobře, jídelníček stále dodržuji, zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.