Máte dotaz? 734 200 400

Jarmila Čížková

v menopauze
bolest kloubů
únava
předtím
předtím
-56 Kg
potom
potom

Před časem jsem přišla do poradny NUTRIADAPT, abych se nechala převážit a zjistila, jak na tom jsem. Pravda byla hrozná. Nechala jsem si pár dní na rozmyšlenou, protože se jednalo o velkou změnu a navíc jsem nejprve nevěřila, že mi můžete pomoci. Přišla jsem a nelituji.

Naučila jsem se vařit jinak.

Paní specialistka Monika Dvořáková mi trpělivě všechno vysvětlovala, provedla mě veškerými nástrahami a já jsem se začala pomalu posouvat dál. Hlavně dodržovat jídelníček, který mi vypracovala přímo na míru, a naučit se vařit úplně jinak. Dnes už mi to ani nepřijde.

Změna byla obrovská.

Můj cíl byl shodit alespoň 20 kg. Nakonec mám dole 56 kg. Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší. To i díky vám, sama bych to nezvládla. Ono po šedesátce to není nic jednoduchého. Chce si to vše srovnat v hlavě.

Moc všem děkuji.

Za to Vám musím poděkovat, paní Dvořáková, bez Vás bych to nezvládla. Paní Metelcová se nyní o mě také vzorně stará. Jste obě taková sluníčka, bez kterých by to prostě nešlo.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.