Máte dotaz? 734 200 400

Jaroslav Vondrák

předtím
předtím
-41 Kg
potom
potom

Při poslední návštěvě u praktického lékaře mi byl zjištěn vyšší cukr a špatná funkce štítné žlázy způsobující téměř nulový metabolismus. Navíc, od roku 1972 mám pouze jednu ledvinu. O druhou jsem přišel na vojně. Celou dobu jsem si myslel, že za mojí vysokou hmotnost může právě absence jedné ledviny.

Ve chvíli, kdy se ručička váhy zastavila na 120 kg, jsem si řekl, že pokud tu chci ještě chvíli být, musím začít něco dělat.

Do NUTRIADAPTU jsem přišel s vizí shodit 30 kg. Byla to krásná představa, ale upřímně, ani já jsem jí moc nevěřil.

Na začátku jsem dostal písemně veškeré podklady, jako je přesný jídelníček, výsledky laboratorních vyšetření atp. Ačkoliv jsem někdy zhřešil, myslím, že ze 75 % se mi podařilo všechna doporučení pravidelně dodržovat.

Hodně jezdím na kole, sem tam sice používám „elektrodoping“, ovšem v minimální míře. Terén kolem Křivoklátu je docela drsný a v mém věku 68 let je ten „elektrodoping“ i omluvitelný, neboť si nechci zničit kolena.

Na konci mé cesty s NUTRIADAPTEM jsem dokonce zhubl více, než byl můj původní cíl, a to 41 kg!

A za to vše bych chtěl především poděkovat teamu z NUTRIADAPTU a úžasné specialistce, paní Pecháčkové. Držela mě nad vodou, společně jsme ladili mé stravovací návyky, takže dneska už vím, že se moje původní hmotnost už nikdy nevrátí.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.