Máte dotaz? 734 200 400

Karel Havelka

Karel Havelka (38 let)

předtím
předtím
-30 Kg
potom
potom

Ani nevím jak, ale jednoho dne mi moje váha ukázala téměř 120 kg. Blížilo se léto a představa, že se zase budu stydět jít na koupaliště, se mi vůbec nezamlouvala. Řekl jsem si tedy, že letos už to nebudu odkládat, jak tomu bývalo každý rok, a že je na čase zapracovat na své postavě. Před tím jsem vyzkoušel několik diet, ale nikdy to výrazněji nezabralo. Proto jsem se rozhodl oslovit NUTRIADAPT.

Z první návštěvy jsem byl trošičku nervózní, ale jak jsme si povídali, má nervozita postupně opadávala. Poradkyně mi nastínila, kde dělám chybu, pomohla nastavit jídelníček a pak už to bylo na mně, jak se k tomu postavím.

Ze začátku jsem udělal v jídelníčku pár chyb, ale po dalších návštěvách se vše doladilo a mé hubnutí šlo už hravě. Pro mne, asi jako pro každého, byla důležitá pravidelnost v jídle a obměna stravy. A jelikož jsem vášnivý cyklista, pohyb mi problém nedělal ani maličko.

A tak se mi konečně dařilo hubnout bez jojo efektu. Dnes mám o 30 kg méně a cítím se opravdu báječně. Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.