Máte dotaz? 734 200 400

Marta Tonarová

Marta Tonarová (62 let)

v menopauze
předtím
předtím
-10 Kg
potom
potom

Když jsem se dívala na sebe v zrcadle, viděla jsem, že to není úplně ono. Na druhou stranu jsem na sebe byla už tak nějak zvyklá. Potom přišla dovolená a společné focení s našimi známými. Nechtěla jsem doma tomu kontrastu věřit. To opravdu takto vypadám?

Mám tu smůlu, že i když nejím zrovna moc, tak mám sklon k tloustnutí. A proto jsem potřebovala vědět co s tím. Za poslední tři roky na mě plíživě naskákalo 10 kilo a byl nejvyšší čas s tím začít něco dělat.

O NUTRIADAPTU jsem se dozvěděla od kamarádky. Zprvu jsem tomu moc nevěřila. Ale řekla jsem si, že to zkusím.

Řeknu vám, funguje to!

Moje nutriční specialistka mi vysvětlila, že metabolismus člověka se v čase mění a je potřeba na to reagovat. Nastavila mi takový směr, který zohlednil přesně moje potřeby a hlavně chutě, takže hubnutí byla vlastně hračka. Navíc mě baví, že jsem přišla na plno nových receptů a chutí, o kterých jsem vůbec nevěděla, že existují. A není lepší odměny, než úžasná pochvala od výživové specialistky a ještě, když si okolí začne všímat té změny (nové postavy)!

Nejen že líp vypadám, ale i po zdravotní stránce se cítím mnohem lépe.

Pro mě je to prostě nový životní styl a pro ženy v NUTRIADAPT (speciálně Simona Mikulová) mám velký dík a palec nahoru! Děláte to skvěle!

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.