Máte dotaz? 734 200 400

Martin Bartys

Martin Bartys (45 let)

vysoký tlak
předtím
předtím
-20 Kg
potom
potom

Na Facebooku v reklamě jsem objevil možnosti hubnutí sestaveným osobním jídelníčkem podle výsledků krevního rozboru a určením nejvhodnějšího výživového směru. Vzhledem k tomu, že mám za sebou již několik diet, které sice na chviličku zabraly, ale nakonec se mi kila vrátila vždy zpět, zaujalo mě to a rozhodl jsem se, že to vyzkouším.

Poněvadž jsem se čím dál tím víc potil, zadýchával do schodů a tlak se mi postupně jen zvyšoval.

Na první konzultaci mi vysvětlili, v čem je NUTRIADAPT jiný, což mě upoutalo. V průběhu programu jsme vždy upravovali jídelníček, aby mi chutnalo, necítil jsem hlad a hlavně, aby příprava jídla pro mě byla praktická (vaření mě nebaví a raději věnuji čas jiným aktivitám).

S mojí výživovou specialistkou jsme také probírali, jak jsem na tom s pohybovou aktivitou. Jelikož mám pohyb rád, přidali jsme i cvičení a zohlednili ho v mém výživovém plánu. 

A musím se přiznat, že i když jsem to stoprocentně nedodržoval, takový výsledek jsem nečekal. Dneska je tlak v normě, cítím se o deset let mladší a hlavně jsem o 20 kilo lehčí!

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.