Máte dotaz? 734 200 400

Michaela Pařízková

předtím
předtím
-10 Kg
potom
potom

Poslední dobou jsem se necítila ve svém těle vůbec dobře. Neustálé maskování nadbytečných kil oblečením, dokupování volnějšího oblečení, zatahování břicha a únava – to byly důvody, proč jsem navštívila NUTRIADAPT. Mým cílem bylo shodit alespoň 10 kg. Nakonec jsem těch kil odložila víc.

Netvrdím, že to jde hned samo. Musíte si najít ta svoje správná jídla, přichystat si svačinu a začlenit alespoň trošku toho pohybu. U mě to byly svižnější procházky, nic víc nebylo nutné. Nakonec jsem se sama divila, jak pestrý a chutný může být můj jídelníček. Největší mýtus u hubnutí je ten, že se omezujete v jídle a máte hlad. Naopak!

Velikou podporu jsem měla v manželovi. Okamžitě se ke mně se stravováním i pohybem přidal. Pro dva se vaří mnohem lépe než pro jednoho. Navíc nás náš nový styl života začal bavit oba dva. Je dobré mít vedle sebe parťáka, se kterým se navzájem motivujete.

Opravdu stojí za to překonat lenost, přestat hledat výmluvy a začít se svým životem něco dělat. Hned dnes, ne až zítra. Odměnou za to snažení vám zanedlouho bude mnohem lepší nálada a spousta elánu a chuti do všeho.

Hlavně musím prozradit jméno člověka, který na mě po celou dobu dohlížel, podporoval mě a předával mi cenné informace. Je to velmi sympatická paní Ivana Urbanová. Díky Vám, paní Ivano!

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.