Máte dotaz? 734 200 400

Ladislav Kosiec

Ladislav Kosiec (77 let)

předtím
předtím
-17 Kg
potom
potom

Když jsem se dostal nad metrák, rozhodl jsem se, že se s tím smířit nechci

Je mi 77 let a jsem po dvou infarktech. Užívám warfarin, špatně se mi chodí, mám problémy s rovnováhou a chodím o francouzských holích. Někdo by si mohl říct, že v tomto stavu již není potřeba řešit hmotnost. Jenomže když jsem se dostal na své váze nad metrák, konkrétně na 102 kg, rozhodl jsem se, že se s tím smiřovat ještě nechci.

Stejný názor se mnou sdílel i můj kardiolog. Upozornil mě, že je třeba zakročit a hmotnost radikálně snížit, jinak skončím špatně! Tato slova rozhodla. Vyhledal jsem nutriční poradnu a nechal si poradit, co se svou vysokou hmotností dělat.

Manželka mi byla oporou a připravovala mi chutná jídla. Pod vedením výživové specialistky Bc. Miroslavy Baslové jsme ochutnali a vyzkoušeli celou řadu nových surovin a receptů. Nastavila mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků.

Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá. A za to vděčím právě poradně v Havířově.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.