Máte dotaz? 734 200 400

Jana Víchová

Jana Víchová (45 let)

předtím
předtím
-12 Kg
potom
potom

I s prohřešky lze zhubnout

Jmenuji se Jana Víchová a je mi 45 let. Nikdy jsem nebyla žádný drobek, ale do 20 let jsem byla sama se sebou spokojená. Ovšem pak jsem nastoupila do sedavého zaměstnání a má hmotnost šla nahoru (tělo se začalo „nafukovat“).

Následně po dvou porodech jsem se při své výšce 165 cm dostala na váhu 92 kg. To už bylo opravdu neúnosné. Bohužel i maminka, která byla na rozdíl ode mě celý život hubená, začala mít problémy s nadváhou, a tak jsme se společně rozhodly, že se sebou něco uděláme.

Objednala jsem nás na konzultaci k nutričním specialistům v Teplicích. Specialistka paní Jitka Fílová nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“ Tak jsme společně začaly docházet na půlroční konzultace a za velice milého a „přísného“ dozoru paní Fílové se nám oběma podařilo zhubnout.

Nyní vážím 80 kg a samozřejmě nejsem u konce – se svou výškou bych měla nejméně ještě 15 kg zhubnout. Už vím, jak na to, tak snad se mi alespoň polovina podaří shodit i bez paní Fílové… Tímto bych chtěla poděkovat nejen jí, ale také mamince a rodině za podporu.

P.S. Věřte, že to se mnou paní Fílová neměla jednoduché. Náš kurz zahrnoval několik rodinných oslav, Vánoce, Silvestr a byla sezóna plesů… Na oslavách jsem při vodě nezůstala a mé počáteční chutě na sladké jsem občas absolutně nezvládala. Ale paní Fílová vždy poradila, jak na chutě a nebo jak dát tělo do rovnováhy po nějaké té oslavě nebo plesu. A hlavně měla pochopení a neopouštěl jí humor!

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.