Máte dotaz? 734 200 400

Dagmar Jacyková

Dagmar Jacyková (57 let)

v menopauze
předtím
předtím
-19 Kg
potom
potom

Na cestě za lepší postavou jsem potkala i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

Můj příběh začal v dubnu 2016. Po těžkém traumatickém zážitku jsem se předchozí dva roky potácela mezi žalem a hněvem, steskem a beznadějí.  Řešila jsem to jídlem, a tak jsem přibírala a přibírala.

Jednoho nedělního odpoledne jsem zapnula počítač a uviděla nabídku na konzultaci k nutričnímu specialistovi. Bylo to jako, když problikne světlo uprostřed naprosté tmy. Jsem ráda, že jsem to znamení nepropásla a na konzultaci se objednala.

Ten čin změnil můj život k nepoznání. S ubývajícími kilogramy stoupalo mé přesvědčení, že zase bude líp. Ustupovaly všechny ty ošklivé pocity a dostavovaly se naopak pocity radostné až euforické. Naučila jsem se zdravě a chutně jíst a začlenila jsem do svého života pravidelný pohyb.

Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám. Není to snadné, ale stojí to za to a nejste na to sami. Tím chci velmi poděkovat především paní Fílové.

Zakončím svůj příběh citátem z tvorby brazilského spisovatele Paola Coelha.                                                                 

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit“.    

Přeji mnoho úspěchů všem, kteří se rozhodnou změnit své životy.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.