Svěřte hubnutí dětí do rukou výživového poradce

Dětský výživový poradce naučí vaše děti správně přemýšlet nad tím, co jedí. Společně dáme vašim dětem nové stravovací návyky.

S jídelníčkem na míru od výživového poradce je dětské hubnutí snadné.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Matěj -10 kg

  Během programu jsem nikdy nezaznamenal, že bych trpěl hlady a moje chuť na sladké a nezdravé potraviny se vytratila.

  Přečíst celý příběh
 • Veronika -10 kg

  Na doporučení kamarádky mé mámy jsem zkusila zajít k vám do Dejvic a vyplatilo se :-). Mám o 10 kilo méně. Je mi o mnoho lépe, mám více energie a při různých aktivitách vydržím déle.

  Přečíst celý příběh
 • Kevin -10 kg

  Byli jsme všichni nadšeni Kevinovými výsledky. Dnes po půlročním snažení syn shodil 10 kg a cítí se skvěle. Naším cílem je dále pokračovat a Kevina podporovat.

  Přečíst celý příběh
 • Tereza -3 kg

  Terezka byla už od malička pěkný jedlík a cvalda. Všichni v našem okolí nás stále ujišťovali jak to vyběhá a že z toho vyroste. Opak byl pravdou a váha stále narůstala. Neustále byla nemocná a radost z pohybu se vytratila úplně.

  Přečíst celý příběh
 • Jakub -20 kg

  Po půl roce jsem shodil 19 kg a obvod pasu se mi zmenšil o 15 cm. Konečně se v kolektivu cítím dobře. Nyní si mohu koupit nové oblečení, které se mi líbí, a které jsem dříve nemohl nosit.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Výsledek se dostavil. Po roce mám o 30 kg méně. Jsem nesmírně šťastný, spokojený a můj zdravotní stav je nyní více než dobrý.

  Přečíst celý příběh
 • Asia -9 kg

  Teď vážím 43 kg, s mamkou jsme nakoupily nový šatník, cítím se skvěle a nikdo se mi ve škole už nesměje.

  Přečíst celý příběh
 • Lucie -5 kg

  Po 3 měsících dcera zhubla 5 kg. Známé dcerku potkávají na ulici a okamžitě si všimnou změny. A ona má velkou radost, že je chválená jak jí to sluší. Je to moc hezký pocit pro nás obě.

  Přečíst celý příběh
 • Jakub -4 kg

  I přes tyto překážky se nám záhy začalo dařit odbourávat nadbytečné kilogramy a snižovat % tuků v těle. Syn začal být pohyblivější, v běhu dotahoval kamarády a mohl opět začít nosit oblečení, které jsme dříve odložili, neb mu bylo malé...

  Přečíst celý příběh
 • Kate -6 kg

  Dnes, po pár měsících ve Světě zdraví má dcera o 6kg méně, je velmi spokojená, moc ji potěší, když si někdo všimne toho že zhubla a hlavně ví, co je a není dobré jíst.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o těle dítěte a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení dětského jídelníčku s tipy na úpravy

 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici

 • Návrh dalšího postupu hubnutí – s pomocí výživového poradce

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Vybudujeme dětem zdravé stravovací návyky

Až po úvodní konzultaci se rozhodnete, jestli se život svého dítěte pokusíte změnit sami, nebo si necháte pomoct od našich zkušených specialistů.

Dítě nejprve zvážíme na speciální váze a vás se zeptáme na všechny detaily ohledně jeho jídelníčku, pohybu a zdravotního stavu. Na základě zjištěných informací připravíme dobrodružný plán změny stravovacích návyků – výživovou strategii.

Naučíme děti správně jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru dětskému metabolismu, včetně receptů a rad.

Dítěte se budeme pravidelně ptát na to, jak se cítí, co mu chutná, co se mu na jídelníčku nelíbí. Stejně tak se budeme ptát vás, jak se s novými pravidly daří vám i celé rodině. Společně tak najdeme stravovací režim, který vás všechny bude bavit.

Společně dáme dětem dar na celý život

Až se za pár měsíců rozloučíme, bude mít vaše dítě ten nejlepší základ pro budoucí zdravý a štíhlý život. A dost možná spolu s ním zhubnete i vy a celá vaše rodina.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vše dítě

Spokojenost vašeho dítěte a vás je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Stravu připravujeme na míru dětským potřebám

Celý výživový plán sestavujeme vašemu dítěti na míru, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné pro vás, i dítě.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na stravovací návyky dítěte i celé rodiny.

Metodu vyvíjí tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme dítěti správné stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, kdy má dítě jíst i jak mu jídlo uvařit. A nezapomínáme ani na to, že každý občas potřebuje nějakou tu laskominu.

Neuznáváme hubnutí pomocí hladovění

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že dítě nebude hladovět. Je dost možné, že zhubne i přesto, že bude jíst více, než doteď.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je pro dětské tělo nejlepší.

Zjistíme, proč se hubnutí nedaří

Na konzultaci s vámi probereme stravovací návyky dítěte i celé rodiny a odhalíme největší chyby. Poradíme vám, co změnit, aby dítě nejen zhublo, ale zůstalo štíhlé i v dospělosti.

Ukážeme jak na přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – dětskému tělu dodá výživu potřebnou pro správný růst a vývoj a zajistí tu správnou energii na pohyb i učení.

Dopřejte dětem zdravý základ na celý život

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vaší rodině. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.