Máte dotaz? 734 200 400

Zbavte se únavy a vyčerpání

Se správnými stravovacími návyky získáte zpět ztracenou energii a životní sílu.

Naučíme vás, jak doplňovat energii správným jídlem.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -16 kg

  Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -10 kg

  Můj cíl byl mínus 10 kilo. Koncem srpna a začátkem září moje hmotnost z 89 kg klesla na 79 kg. Byl jsem na sebe hrdý, že se mi to povedlo!

  Přečíst celý příběh
 • Svatopluk -9 kg

  Výsledky po půlročním chození jsou: cholesterol v normě, KM v normě, homocystein v normě, bolest kolena jsem ještě nepocítil. A zhubl jsem 9 kg. Cítím se lépe. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit proti dlouhodobé únavě

 • Doporučení, co dělat pro snížení únavy a získání energie

 • Motivaci a návrh dalšího postupu

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány. Zvyšuje množství stresového hormonu kortizolu a snižuje množství endorfinů v krvi. Což může vést k únavě, apatii či pocitům slabosti.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů, včetně únavy a ztráty energie.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak se zbavit únavy a získat více energie.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést k chronické únavě.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, díky kterému můžete získat zpět ztracenou energii a opět se cítit dobře ve svém těle.

Proti únavě bojujeme úpravou stravování

Po úvodní konzultaci se rozhodnete, jestli se do hledání ztracené energie pustíte sami, nebo se únavy zbavíte s naší pomocí.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás, jak získat energii z jídla

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru, k němu seznam potravin rozdělený na ty, po kterých budete plní energie, a ty, které vám ji naopak berou.

Pravidelně se budeme ptát, jak se cítíte a jak jste se vyspali. Společně najdeme stravovací režim, který vám bude vyhovovat a pomůže vám.

Budete plní síly

Až se za pár měsíců rozloučíme, současná únava bude jen mlhavou vzpomínkou. Sami už budete vědět, co vám dělá dobře a co ne – a nás už nebudete potřebovat.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Zjistíme, proč se cítíte unavení

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se v jídle dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste se znovu cítili plní energie.

Připravíme vám stravu na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Za vším je detailní metabolická diagnostika

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Sestavíme bojový plán proti únavě

Na základě diagnostiky připravíme individuální výživový plán, který vám pomůže se co nejrychleji zbavit únavy a vyčerpání.

Vaše zdraví je pro nás zásadní

Únava může být způsobena různými faktory. Pokud během diagnostiky získáme jakékoli podezření na vážnější příčinu, kromě výživy vám doporučíme i návštěvu lékaře.

Pro dostatek energie se nemusíte přejídat

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že se nebudete přejídat, ale ani hladovět.

Respektujeme vaše názory

Únavu může způsobovat nevhodná strava stejně jako pracovní povinnosti. Ne všechny faktory je možné jen tak odstranit, proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Poradíme vám jak zajistit přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem živin. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, budete lépe spát a snadněji se soustředíte.

Najdete ztracenou energii. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby NUTRIADAPT nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.