Máte dotaz? 734 200 400

Máte problémy se spaním?

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -16 kg

  Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -10 kg

  Můj cíl byl mínus 10 kilo. Koncem srpna a začátkem září moje hmotnost z 89 kg klesla na 79 kg. Byl jsem na sebe hrdý, že se mi to povedlo!

  Přečíst celý příběh
 • Svatopluk -9 kg

  Výsledky po půlročním chození jsou: cholesterol v normě, KM v normě, homocystein v normě, bolest kolena jsem ještě nepocítil. A zhubl jsem 9 kg. Cítím se lépe. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Proč naše metoda funguje

1. Rezervujte si úvodní konzultaci

Nejprve si rezervujete úvodní konzultaci v jedné z našich 64 poboček. Konzultace stojí 200 Kč a platí se až na místě. Jsme si jistí, že vám s problémy se spaním pomůžeme.

Pokud ne, vrátíme vám peníze. Konzultací nic neriskujete.

2. Bezbolestně analyzujeme vaše tělo

Vyšetříme vás na profesionálním přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví. Řekneme vám, na kolik let se cítí vaše tělo, jak pevná je vaše kostra, kolik máte v těle vody, kolik podkožního tuku a zda máte tuk mezi orgány.

3. Řekneme vám, proč špatně spíte

Kvalitu spánku do značné míry ovlivňuje váš životní styl. Proto si spolu nejprve promluvíme o tom, co běžně jíte a pijete. Odhalíme největší stravovací chyby, které můžou problémy se spaním způsobovat.

Navrhneme vám konkrétní řešení, jak spánek zlepšit.

4. Co na konzultací získáte?

 • Výsledky z diagnostiky těla
 • Posouzení jídelníčku a individuální tipy pro udržení ideální váhy
 • Odborná doporučení
 • Motivaci a návrh postupu, jak zlepšit spánek pomocí úpravy stravovacích návyků

5. Jak jíte, tak spíte

Následně se sami rozhodnete, zda se budete chtít svěřit do naší dlouhodobé péče. V rámci pravidelných konzultací vás postupně a nenásilně naučíme, jak jíst, aby vaše tělo nemuselo v noci zbytečně trávit těžké potraviny, a vy jste mohli spát jako Šípková Růženka.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.