Máte dotaz? 734 200 400

Pomůžeme vašemu dítěti s obezitou

Společně dáme vašim dětem nové stravovací návyky a naučíme je správně přemýšlet nad tím, co jedí.

Jsme řešením obezity u dětí.

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

  • 60 minut s výživovým poradcem

  • Detailní informace o těle dítěte a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem pro použití ve zdravotnictví

  • Posouzení dětského jídelníčku s tipy na úpravy

  • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici

  • Návrh dalšího postupu, jak vaše dítě zbavit obezity

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Vybudujeme dětem zdravé stravovací návyky, aby se zbavily obezity

Až po úvodní konzultaci se rozhodnete, jestli se život svého dítěte pokusíte změnit sami, nebo si necháte pomoct od našich zkušených specialistů.

Dítě nejprve zvážíme na speciální váze a vás se zeptáme na všechny detaily ohledně jeho jídelníčku, pohybu a zdravotního stavu. Na základě zjištěných informací připravíme dobrodružný plán změny stravovacích návyků – výživovou strategii proti dětské obezitě.

Naučíme děti správně jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru dětskému metabolismu, včetně receptů a rad.

Dítěte se budeme pravidelně ptát na to, jak se cítí, co mu chutná, co se mu na jídelníčku nelíbí. Stejně tak se budeme ptát vás, jak se s novými pravidly daří vám i celé rodině. Společně tak najdeme stravovací režim, který vás všechny bude bavit.

Společně dáme dětem dar na celý život

Až se za pár měsíců rozloučíme, bude mít vaše dítě ten nejlepší základ pro budoucí zdravý a štíhlý život. A dost možná spolu s ním zhubnete i vy a celá vaše rodina.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Stravu připravujeme na míru dětským potřebám

Celý výživový plán sestavuje výživový poradce vašemu dítěti na míru, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné pro vás, i dítě.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na stravovací návyky dítěte i celé rodiny.

Metodu vyvíjí tým zkušených expertů

Metodu metabolické diagnostiky KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy NUTRIADAPT zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám správné stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, kdy má dítě jíst i jak mu jídlo uvařit. A nezapomínáme ani na to, že každý občas potřebuje nějakou tu laskominu.

Neuznáváme hubnutí pomocí hladovění

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že dítě nebude hladovět. Je dost možné, že zhubne i přesto, že bude jíst více, než doteď.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je pro dětské tělo nejlepší.

Zjistíme, proč se hubnutí nedaří

Na konzultaci s vámi probereme stravovací návyky dítěte i celé rodiny a odhalíme největší chyby, které vedou k obezitě. Poradíme vám, co změnit, aby dítě nejen zhublo, ale zůstalo štíhlé i v dospělosti.

Ukážeme jak na přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – dětskému tělu dodá výživu potřebnou pro správný růst a vývoj a zajistí tu správnou energii na pohyb i učení.

Dopřejte dětem zdravý základ na celý život

Od roku 2010 jsme pomohli desítkám obézních dětí a jsme si jisti, že pomůžeme i vaší rodině. Pokud služby NUTRIADAPT nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.