Máte dotaz? 734 200 400

Trápí vás zdravotní problém?

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -16 kg

  Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -10 kg

  Můj cíl byl mínus 10 kilo. Koncem srpna a začátkem září moje hmotnost z 89 kg klesla na 79 kg. Byl jsem na sebe hrdý, že se mi to povedlo!

  Přečíst celý příběh
 • Svatopluk -9 kg

  Výsledky po půlročním chození jsou: cholesterol v normě, KM v normě, homocystein v normě, bolest kolena jsem ještě nepocítil. A zhubl jsem 9 kg. Cítím se lépe. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Proč naše metoda funguje

1. Rezervujte si úvodní konzultaci

Nejprve si rezervujete úvodní konzultaci v jedné z našich 64 poboček. Konzultace stojí 200 Kč a platí se až na místě. Jsme si jistí, že vám pomůžeme.

Pokud ne, vrátíme vám peníze. Nic neriskujete.

2. Bezbolestně analyzujeme vaše tělo

Vyšetříme vás na profesionálním přístroji. Řekneme vám, na kolik let se cítí vaše tělo, jak pevná je vaše kostra, kolik máte v těle vody, podkožního tuku a tuku mezi orgány, který je nejvíce nebezpečný.

3. Odhalíme možné přičiny vašich zdravotních problémů

Mnoho zdravotních problémů má původ ve špatné výživě. Proto si společně promluvíme o tom, co běžně jíte a pijete. Odhalíme ty nejzávažnější stravovací chyby, které můžou mít vliv na vaše zdraví.

Pokud zjistíme, že váš zdravotní problém lze řešit pomocí změny životního stylu, navrhneme vám konkrétní řešení.

4. Co konzultací získáte?

 • Výsledky z diagnostiky těla
 • Posouzení jídelníčku a individuální tipy pro udržení ideální váhy
 • Odborná doporučení
 • Motivaci a návrh postupu, jak zmírnit či vyléčit váš zdravotní problém úpravou stravovacích návyků

5. Jídlo je lék

Následně se sami rozhodnete, zda se budete chtít svěřit do naší dlouhodobé péče. V rámci pravidelných konzultací vás postupně naučíme jíst tak, abyste vaše tělo pročistili a dodali mu potřebné živiny, které potřebuje pro odstranění příčin zdravotního problému.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.