Máte dotaz? 734 200 400

Zbavte se poporodních kil

Jídelníček na míru vám pomůže dostat se zpátky do formy a s lehkostí zvládat náročné povolání maminky.

Nezapomínejte na sebe – dopřejte si kvalitní výživu.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Hong -12 kg

  Ani nevíte, jaký elán vám dodá, když ze svého okolí slyšíte, že vypadáte mnohem mladší.

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici po porodu – na základě měření certifikovaným přístrojem pro použití ve zdravotnictví

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit pro správné poporodní hubnutí

 • Doporučení, co dělat pro lepší kondici i zdravotní stav

 • Návrh dalšího postupu a motivaci pro trvalé zhubnutí

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám po porodu nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubla.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo po porodu cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak se nejlépe vrátíte na předporodní váhu nebo i nižší.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky. Upozorní vás na chyby, které můžou mít vliv i na kvalitu výživu miminka, pokud ještě kojíte.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po úvodní konzultaci se sama rozhodnete, jestli se o poporodní hubnutí pokusíte samostatně, nebo zhubnete s námi.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala. Nezapomeneme na váš životní styl, kojení a zotavování po císařském řezu. Zohledníme i náročnou péči o rodinu.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin, které vašemu tělu nejlépe vyhovují. Zároveň zvážíme i případné alergie vašeho miminka.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který bude bavit vás i vaši rodinu.

Nový štíhlý život zvládnete i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete už sama vědět, co vaše tělo potřebuje. S novými návyky si váhu udržíte, a kdybyste se rozhodla pro další dítě, bude snadné dostat se do kondice po dalším porodu.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě diagnostiky získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vyhovují vašemu tělu i případným speciálním potřebám miminka. Poradíme vám, kdy jíst i jak jídla uvařit tak, aby byla spokojená celá rodina.  

Hubnout neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jistá tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla, než kdykoli předtím – a přesto zhubnete.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich ty prvky a přístupy, které jsou nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste konečně zhubla – zdravě, bez jojo efektu a s ohledem na výživu miminka.

Neuspěcháme to

Jsme zastánci přirozených změn. Vaše tělo se na porod připravovalo celé měsíce, den za dnem. Možná se vám průběžně měnily i chutě a výživové potřeby. Postupnými kroky se dostanete zpátky do formy – možná i lepší, než jste měla před dětmi.

Pohyb není nezbytný

Hubnutí s NUTRIADAPT není založeno na usilovném cvičení. Pohyb hubnutí urychlí, není ale nezbytný. Proto můžete hubnout i tehdy, když vám na sport nezbývá čas nebo se zotavujete z poporodních komplikací.

Jste úžasná

Je těžké udržet si sebejistotu i ve chvílích, kdy miminko špatně spí, partner je nervózní a i tělo vypadá jinak než dříve. Správné jídlo vám dodá energii na zvládání každodenního zápřahu – a spolu s tím i sebevědomí a sílu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Jídlo vám pomůže zdravě a trvale zhubnout a zároveň zvládat náročnou péči o dítě.

Zhubnete. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby NUTRIADAPT nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.