Vyhněte se dnavým záchvatům jednou provždy

Pomůžeme vám správně nastavit stravovací návyky a tak snížit četnost dnavých záchvatů.

Jídelníček na míru udělá zábavu i z jednotvárné zdravotní diety.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Lenka -24 kg

  Snížily se mi hodnoty cholesterolu, které už byly indikací k léčbě léky. Vysoká hladina kyseliny močové a krevního cukru je již minulostí.

  Přečíst celý příběh
 • Ivana -11 kg

  Děkuji Světu zdraví za omládnutí mého těla, zmizení tuků z cév a náběhu na nemoc DNA a také za 9,5kg, o které jsem s radostí přišla :-).

  Přečíst celý příběh
 • Anna -14 kg

  Nikdy jsem si váhu nijak zvlášť nehlídala, ale poslední dobou jsem se necítila ve své kůži. Cítila jsem se unavená, měla jsem návaly tepla. Navštívila jsem proto lékaře, který mi zjistil vysoký krevní tlak, cukrovku a dnu.

  Přečíst celý příběh
 • Petr -17 kg

  Cholesterol, kyselina močová nad hranicí normy, prý riziko onemocnění dnou. Po půl roce už jsem s váhou téměř spokojen a hlavně s výsledkem krevních testů, to mne překvapilo nejvíce, vše dobré. Sám se divím, co dovede správný jídelníček a trocha pohybu, s člověkem udělat.

  Přečíst celý příběh
 • Martina -23 kg

  Chtěla jsem najít takové odborníky, kteří mi pomohou i s mými nemocemi jako je astma, dna, maniodepresivní porucha. Na internetu jsem si našla olomoucký Svět zdraví a vyplnila jsem přihlášku.

  Přečíst celý příběh
 • Miloslava -8 kg

  Za 6 měsíců jsem zhubla 9 kg a cítím se skvěle po všech stránkách. Snížila se mi hladina zlého cholesterolu, a naprosto upravila v lednu zvýšená kyselina močová, která způsobuje onemocnění DNU.

  Přečíst celý příběh
 • Oldřich -11 kg

  Začal jsem si léčit vysoký krevní tlak, trpěl jsem častým nadýmáním, zvýšenou hladinou cholesterolu a měl jsem náběh na dnu. Jsem spokojen s tím, že moje zdravotní potíže postupně ustupují.

  Přečíst celý příběh
 • Martin -6 kg

  Jednoho dne jsem zjistil, že mi natekl palec u nohy, a návštěvou u lékaře mi bylo zjištěno, že mám dnu. Tak samozřejmě dieta a má váha a co teď, potřeboval jsem poradit. Po třech měsících jsem opět navštívil doktora. Kyselina močová byla v normě a tak jsem nadmíru spokojen.

  Přečíst celý příběh
 • Radmila -23 kg

  A tak, i když jsem občas zhřešila štamprdličkou, či kouskem klobásky, dokázala jsem zhubnout přes 20 kg. Celkem neuvěřitelných 27 kg. A kromě toho se mi upravila kyselina močová, která způsobuje DNU, cholesterol a krevní tlak. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit pro snížení kyseliny močové v krvi a prevenci záchvatů dny

 • Doporučení, co dále dělat pro lepší zdravotní stav

 • Motivaci a návrh dalšího postupu

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, v jakém stavu je váš organismus

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a jeho nardměrné množství zvyšuje riziko dny.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste se dostali na optimální váhu.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu snižuje funkci ledvin odbourávat kyselinu močovou v krvi.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe snížit množství kyseliny močové v krvi a riziko dnavých zánětů.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby, které můžou vést ke zvýšené hladině kyseliny močové v krvi a dně.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k nižším hodnotám kyseliny močové v krvi a riziku dny.

Zjistíme, co způsobuje vaše problémy

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se problémů se dnou zkusíte zbavit sami, nebo s nimi budete bojovat s naší pomocí.

Zeptáme se vás na detaily vašeho životního stylu i všechny léky, které berete. Provedeme vám diagnostiku na speciálním přístroji, zajistíme krevní rozbory i genetické vyšetření a najdeme možnou příčinu vašich problémů s dnou.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

Podle zjištěných výsledků vám připravíme výživovou strategii na míru. Ta obsahuje vzorový jídelníček i seznam potravin, které vám pomohou snížit hladinu kyseliny močové v krvi – a vyhnout se tak bolestivým záchvatům.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, a postupně najdeme takový stravovací režim, který vás bude bavit a dlouhodobě vás zbaví obtíží.

Dáme vám zbraně pro boj s dnou

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět správně jíst a dnavým záchvatům se vyhnete i bez naší pomoci. Budete vědět, co dělat pro to, aby se bolesti nevrátily a život byl zase příjemný.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Jsme tady pro vás a vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Naší metodou je detailní metabolická diagnostika KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Máme tým zkušených expertů

Metodu metabolickou diagnostiku KNT vytvořil uznávaný výživový odborník RNDr. Petr Fořt, CSc. Programy Světa zdraví zaštiťuje a spolu s dalšími lékaři se podílí na jejich rozvoji.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Poradíme vám, jaké potraviny vaše tělo potřebuje, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Dlouhodobě podvyživené tělo se zdravotních problémů zbavuje pomalu. Proto máme v nabídce i přírodní potravinové doplňky, které proces urychlují. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a navíc i zhubnout.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Zarezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.