Máte dotaz? 734 200 400

Detoxikujte organismus efektivně

Se znalostí vhodných jídel své tělo pročistíte a zároveň udržíte dlouhodobě v kondici.

Jídelníček na míru zbaví vaše tělo toxinů.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -16 kg

  Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -10 kg

  Můj cíl byl mínus 10 kilo. Koncem srpna a začátkem září moje hmotnost z 89 kg klesla na 79 kg. Byl jsem na sebe hrdý, že se mi to povedlo!

  Přečíst celý příběh
 • Svatopluk -9 kg

  Výsledky po půlročním chození jsou: cholesterol v normě, KM v normě, homocystein v normě, bolest kolena jsem ještě nepocítil. A zhubl jsem 9 kg. Cítím se lépe. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku s tipy, jak ho zbavit toxinů

 • Doporučení, jak správně a zdravě detoxikovat své tělo

 • Návrh dalšího postupu – s pomocí Nutriadapt

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po úvodní konzultaci se sami rozhodnete, jestli se o detoxikaci pokusíte sami, nebo své tělo pročistíte s naší pomocí.

Připravíme vám detoxikační strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala. V úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin, které jsou pro detoxikaci vašeho těla vhodné, a těch, které váš organismus zbytečně zatěžují.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude bavit.

Poznáte své tělo a nás už nebudete potřebovat

Za pár měsíců budete sami vědět, co dělat pro nejlepší kondici svého těla. Naučíte se jíst tak, abyste své tělo znovu nezanášeli – případnou chybu bude snadné zase napravit.  

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám vhodnou stravu přímo na míru

Celý detoxikační plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě diagnostiky získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin. Zjistíte, která jídla jsou pro vás vhodná a jak je vařit, a která vám tělo naopak zbytečně zanáší.

Detoxikovat neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla než kdykoli předtím – a přesto se budete cítit skvěle.

Vybíráme z toho nejlepšího

Detoxikace podle metabolické diagnostiky v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

S běžnými potravinami nemusí být detoxikace tak rychlá, jak by mohla. Proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky, které očistě pomáhají. Je ale jen na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zjistíme, proč se vám nedaří detoxikovat

Probereme s vámi vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste své tělo pročistili a udrželi ho dlouhodobě čisté.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby NUTRIADAPT nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.