Máte dotaz? 734 200 400

Přiberte a dejte tělu zdravý tvar

Pomůžeme vám zesílit a zdravě přibrat. Stačí změnit jídelníček.

Dopřejte tělu dostatečnou výživu a energii, s jídelníčkem na míru.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

 • Dagmar -19 kg

  Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

  Přečíst celý příběh
 • Jan -34 kg

  Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

  Přečíst celý příběh
 • Jana -12 kg

  Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

  Přečíst celý příběh
 • Julie -12 kg

  Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

  Přečíst celý příběh
 • Lada -5 kg

  Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

  Přečíst celý příběh
 • Ladislav -16 kg

  Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

  Přečíst celý příběh
 • Olga -11 kg

  Musím konstatovat, že jsem vše zvládla bez nejmenších obtíží. Kila šla dolů úplně sama, ačkoliv jsem začala jíst víc než dříve, a najednou se cítím fyzicky i psychicky mnohem lépe.

  Přečíst celý příběh
 • Pavel -10 kg

  Můj cíl byl mínus 10 kilo. Koncem srpna a začátkem září moje hmotnost z 89 kg klesla na 79 kg. Byl jsem na sebe hrdý, že se mi to povedlo!

  Přečíst celý příběh
 • Svatopluk -9 kg

  Výsledky po půlročním chození jsou: cholesterol v normě, KM v normě, homocystein v normě, bolest kolena jsem ještě nepocítil. A zhubl jsem 9 kg. Cítím se lépe. 

  Přečíst celý příběh

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.


Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci, na které získáte

 • 60 minut s výživovým poradcem

 • Detailní informace o svém těle a jeho kondici – na základě měření certifikovaným přístrojem Tanita

 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, abyste zdravě přibrali

 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici

 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé přibrání

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč
garance u konzultace

Původní cena: 600 Kč

Akční cena 200 Kč

garance

Garance vrácení peněz

pokud nebudete spokojeni.

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám nedaří přibrat

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při přibírání a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Můžete být navenek hubení, ale mít hodně viscerálního (vnitřního) tuku mezi orgány. Ten může negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš minimální denní příjem kalorií, abyste přibrali.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit přibírání.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a podváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Rezervujte si nezávaznou konzultaci dnes, navíc od nás získáte 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma. Můžete si je stáhnout ihned po odeslání formuláře.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po první konzultaci se sami rozhodnete, jestli se o přibírání pokusíte sami, nebo s námi.

Připravíme vám výživovou strategii na míru. Bude se vám snadno dodržovat a v úvahu vezmeme váš životní styl, zdravotní stav i metabolismus.

Naučíme vás správně jíst

Provedeme detailní diagnostiku a podle výsledků vám sestavíme vzorový jídelníček na míru. Navíc přidáme seznam potravin, které vašemu tělu prospívají.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude bavit a bude dlouhodobě udržitelný.

Postavíte se na vlastní nohy

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete lépe vypadat – a budete sami vědět, jak na to. S novou energií začnete nový život.

Rezervovat konzultaci za akčních

200 Kč

Proč naše metoda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základě diagnostiky získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vašemu tělu vyhovují. Poradíme vám i to, kdy jíst i jak si jídla uvařit, aby vám dodala potřebné živiny a energii.  

Pro lepší vzhled se nemusíte přejídat

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky. Můžete si však být jisti tím, že přejídání nebude třeba. Připravíme vám takový plán, který vás nebude nijak omezovat.

Respektujeme vaše názory

Se zdravotními problémy nemusí být přibírání tak rychlé. Proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky, které pomáhají lepšímu vstřebávání živin. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zjistíme, proč se vám nedaří přibrat

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste nabrali na váze a neohrozili své zdraví.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatečnou výživovou hodnotou. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, nebudete mít hlad a dodá vám energii potřebnou pro každodenní život.

Rychleji se zotavíte po nemoci

Správně vybrané potraviny a promyšlený stravovací režim napomůžou k vašemu zotavení po dlouhé nemoci. Zjistíme, co vašemu tělu chybí, a vhodnou výživou podpoříme hojení tak, abyste byli v dobré kondici co nejdříve.

Získáte základ pro svou sílu

Každý máme jinou stavbu těla a genetické předpoklady. S vhodnými potravinami a jídelníčkem na míru budou vaše pokroky v tréninku viditelnější a výraznější.

Budete se cítit a vypadat lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby NUTRIADAPT nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám rádi pomůžeme?

nebo

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Rezervovat konzultaci

Stále váháte?

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.