Alena Knotková

Alena Knotková (56 let)

vysoký tlak
vysoký cholesterol
bolest kloubů
cukrovka
předtím
předtím
-14 Kg
potom
potom

Proč jsem se vlastně rozhodla pro SVĚT ZDRAVÍ? S přibývajícím věkem se objevovala stále i přibývající kila a s nimi spojené zdravotní problémy. Ortopedické problémy, byla mi zjištěna cukrovka, vysoký tlak a vysoký cholesterol. Provázela mě každý den únava, bolesti zad a nohou.

Když jsem se dozvěděla o SVĚTĚ ZDRAVÍ, chtěla jsem si původně dojít jen na kontrolní diagnostiku stavu mého těla. Když jsem ale zjistila, že mé tělo je metabolicky starší o 23 let, než skutečně je, řekla jsem si DOST.  Již dříve jsem se pokusila zhubnout různými způsoby. Bohužel se pokaždé objevil „jojo“ efekt a já přestávala věřit, že se mi ještě někdy podaří zhubnout a tím i zmírnit mé zdravotní problémy.

Jenže s pomocí poradkyně Ing. Šárky Hodslavské to najednou šlo, i když jsem nemohla cvičit. Stačilo pouze upravit jídelníček.

Za tři měsíce se mi podařilo zhubnout o 14 kilogramů, cukr si držím v normě a začala jsem opět pomalu cvičit.

A hlavně, cítím se skvěle. Naučila jsem se správně jíst a také pít.

Určitě budu pokračovat touto cestou dále. SVĚT ZDRAVÍ mohu vřele doporučit.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!