Věra Chmelová

Věra Chmelová (61 let)

v menopauze
vysoký cholesterol
předtím
předtím
-6 Kg
potom
potom

S nadváhou jsem nikdy problém neměla, až poslední  3 roky jsem přibrala asi 5 kg a začal se mi usazovat tuk na břiše. V různých příspěvcích jsem se dočetla, že s přibývajícím věkem a úbytkem hormonů se tuk na břiše prostě usazuje a je to v podstatě normální. Přečetla jsem si různá výživová doporučení, která se mimochodem někdy dost lišila, ale výsledky se nedostavovaly a nic už nefungovalo jako dřív. Pomalu jsem se smířila s tím, že to tak v mém věku prostě je.

Až jednou jsem potkala svoji známou a nemohla jsem uvěřit, jak zhubla. Prozradila mi, jak toho dosáhla a doporučila mi Svět zdraví. Sama bych se neodvážila na internetu rozkliknout odkaz, který slibuje zhubnutí. Ale po této referenci jsem vyplnila přihlašovací formulář Světa  zdraví a brzy mi zazvonil telefon. S příjemnou paní asistentkou jsme domluvily termín a pak přišla první návštěva.  Po úvodním zvážení  a zjištění dalších údajů jsem se mimo jiné zhrozila svého metabolického věku 66 let.

Ujala se mě příjemná výživová poradkyně paní Gildainová, která mi sestavila jídelníček na  míru a probrala se mnou další výživová doporučení.

Po 3 měsících jsem se zbavila 5 kg tuku, v pase mám o 10 cm méně a hlavně se mi snížil cholesterol, což považuji za důležitý zdravotní benefit.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!