Jana Svobodová

Jana Svobodová (53 let)

v menopauze
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Můj příběh bude podobný ostatním, ale přesto se s Vámi o něj podělím. Nikdy jsem nebyla hubené dítě a i v dospělosti jsem měla nadváhu. Asi od svých 35 let vedu neustálý boj se svými kilogramy. A výsledek? Nekonečný jojo efekt. Držela jsem různé diety, co se osvědčilo jinému, vyzkoušela jsem na sobě, ale úbytek váhy dlouho nevydržel. Začala jsem i docela pravidelně sportovat, ale jakmile jsem přestala, váha šla zase nahoru.

Před čtyřmi lety jsem přestala kouřit a nárůst váhy na sebe nedal dlouho čekat. Nevzdala jsem to, začala jsem chodit pravidelně cvičit a věřila, že zase zhubnu. Jenže skutečnost byla trochu jiná, váha šla dolů jen o pár kilo nebo dlouhou dobu vůbec ne. Bylo mi padesát, byla jsem v přechodu, se stravováním jsem byla na štíru, snažila jsem se jíst zdravě, ale po cvičení jsem měla hlad. A to jak kombinovat potraviny, jak správně jíst, to jsem nevěděla. Bylo to jako začarovaný kruh a bylo mi jasné, že bez pomoci odborníka to nezvládnu.

Sebrala jsem odvahu o objednala se ke konzultaci do Světa zdraví k paní Ing. Šárce Hodslavské. Nutno podotknout, že jsem se objednala až poté, co pobočku navštívily dvě mé kolegyně a já viděla, jaké měření absolvovaly a s jakými výsledky. Já bláhová si myslela, že ty moje budou lepší, ale realita byla velmi tvrdá a vlastně to byla ta poslední kapka, která mě donutila pomoc odborníka přijmout.

Po třech měsících, kdy jsem pobočku Světa zdraví navštěvovala, a s pomoci mé výživové poradkyně paní Ing. Hodslavské, mám dole devět kilogramů tuku, deset centimetrů ubylo v pase, celkově se cítím dobře, pravidelně cvičím a běhám.

Vím, že musím dostatečně pít, vím co mám jíst a kdy. Musím přiznat, že byly i dny, kdy jsem to chtěla vzdát a někdy jsem i zhřešila a dala si něco ,,dobrého'', ale nakonec jsem to zvládla a vydržela. A to především díky mé výživové poradkyni.

Co napsat na závěr? Jsem ráda, že jsem sebrala odvahu a odbornou pomoc vyhledala. Jsem spokojená s výsledkem a rozhodně budu v tom, co jsem se za tři měsíce naučila, pokračovat. A jsem ráda, že se budu ještě s paní Ing. Hodslavskou vídat a budu mít nad sebou ještě jakýsi dohled, abych ve svém úsilí vytrvala.

Všem, kteří se rozhodují zda se ke konzultaci objednat, mohu poradit jen jedno, udělejte to. A všem, co si nechají sestavit výživový plán, přeji hodně štěstí a hodně shozených kilogramů.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!