Kateřina Vojáčková

bolest zad
bolest nohou
předtím
předtím
-27 Kg
potom
potom

S 25-ti kily navíc jsem se přestala cítit dobře. Bolela mě záda a nohy a převládal u mě špatný pocit z toho, že je mi všechno čím dál menší. Nikdy jsem se nijak zvlášť nepřejídala. U mě byl hlavní problém v tom, že jsem byla „závislá“ na slaných pochutinách (zvláštní je, že teď mi to vůbec nechybí).

Jelikož do mě má rodina neustále „hučela“, ať už s tím něco udělám a můj pocit ze sebe samé, byl čím dál horší, rozhodla jsem se, že si zajdu k výživovému poradci. Několika dietami jsem si již prošla a vždycky to dopadlo neúspěšně. Znám tedy, co je to zhubnout, ztloustnout, zhubnout, ztloustnout…

Nyní je to ale jiné. Na počátku jsem měla strach z toho, že nebudu stíhat tak často jíst a pít a hlavně také z toho, že budu muset jíst jídla, která mi nechutnají. V sebe sama jsem ale nikdy věřit nepřestala. Nakonec to dopadlo tak, že si vařím jen jídla, která mi chutnají, a na nějakou tu svačinku si vždycky čas najdu.

Nezapomínám na to, že občas si člověk něco malého dovolit musí, a tak jsem do svého režimu zavedla „happy day“ (den, kdy si mohu dovolit něco hříšného). Ze začátku jsem byla velmi překvapená, že to s mou váhou nic nedělá. Postupem času jsem ale začala chápat, že vše spočívalo v tom, udělat ve svém metabolismu trochu pořádek, dodat mu více vody a to tělo pak začne fungovat úplně jinak.

Bez 25-ti kil je mi krásně a užívám si nemálo obdivů od jiných za to, co jsem dokázala. Především mě ale nyní hřeje ten krásný pocit ze sebe samé…

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!