Eva Matějů

Eva Matějů (37 let)

po porodu
předtím
předtím
-19 Kg
potom
potom

Zdravím všechny příznivce zdravé stravy, protože bez ní to opravdu nejde. Ráda bych se s vámi podělila o svůj úspěch ve Světě zdraví. Jmenuji se Eva a po porodu jsem si říkala, že se svoji postavou musím něco udělat. Dlouho jsem přemýšlela, zda se objednat do světa zdraví. Nejbližší pobočku mám v Jihlavě, tak jsem se jednoho dne rozhodla a říkám si, zkusím to.

Zavolala jsem tam a šla na první konzultaci. Slečna na recepci je velice mladá a příjemná a já jsem si říkala, že takhle bych chtěla vypadat.:-). Začal můj boj s nadváhou. Do té doby jsem se cítila unavená a bez energie.Nic mě jinak nebylo jen to že jsem při chůzi a do schodu byla hrozně udýchaná.

Když jsem šla poprvé do světa zdraví ujala se mě velice příjemná výživová poradkyně Lenka Goliášova.Vše jsme spolu pečlivě probraly,a ona pro mě za týden připravila jídelníček. Moje váha v říjnu 2014 byla 91,1. Začala jsem s jídelníčkem, který mi Lenka Goliášova připravila a už po 14 dnech byl úbytek váhy 1,7kg. Měla jsem ohromnou radost.A tak to šlo pořád až do dubna 2015, kdy mám 75.2kg.

Úbytek váhy za půl roku je 15,9kg.

Jsem velice ráda, že mi slečna Lenka pomohla k takovému výsledku.Nyní se cítím dobře jsem se svoji váhou spokojena. Nejsem vůbec unavemá a mám více energie.

Paní Lence a celému kolektivu světa zdraví s Jihlavy děkuji.

Těším se na další spolupráci s klubem pro lehčí život.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!