Monika Vargová

Monika Vargová (33 let)

po porodu
předtím
předtím
-19 Kg
potom
potom

S těhotenstvím a rostoucím břichem začala přibývat i kila. Po porodu jsem vážila celých 85 kg. Myslela jsem si, že váha půjde sama dolů, ostatně všichni mi to tak říkali. Bohužel nedělo se tak, právě naopak.

3 měsíce po porodu se má váha vyšplhala až na neuvěřitelných 91 kg.

Řekla jsem si STOP a začala hledat pomoc na internetu, protože vím, že "diety" jsou jen na chvíli a já chtěla zhubnout trvale. Dostala jsem se na stránky Světa zdraví a začala číst motivující příběhy. Opravdvé příběhy reálných lidí. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu.

Navštívila jsem poradnu a musím říct, že jsem byla maximálně nadšená. Věřila jsem, že to zvládnu. Konzultace pro mě byla jasným řešením, co se sebou dělat dál. Věděla jsem, co už opravdu nechci - takto vypadat.

Svět zdraví mi pomohl pochopit, že dieta není to samé jako zdravý životní styl. Je to napořád a tak jsem začala redukovat svou váhu. Nyní jsem 8 měsícvů po porodu a moje váha je o 15 kg menší.

Se světem zdraví nekončím a rozhodně budu pokračovat. Všem, kteří mají stejné trápení, doporučuji. Kdo nezkusí, neuvěří. A věřte, ten pocit být o x kg lehčí je k nezaplacení.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!