Veronika Fráňová

po porodu
předtím
předtím
-4 Kg
potom
potom

Mnoho hesel mi vířilo hlavou, když jsem se rozhodla napsat svůj příběh a podělit se tak o své dojmy a zkušenosti se Světem zdraví. Nakonec zvítězilo  "za tři měsíce o pět let mladší", což nejspíš nejvíce vystihuje můj úspěch ve snažení dostat se do pohody, revitalizovat svůj organismus a shodit přebytečná kila za pomocí pobočky Světa zdraví na Hradčanské a její poradkyně Denisy. Té patří můj největší dík. Je ochotná, milá, vstřícná, přátelská a dokáže člověka povzbudit a motivovat.

Prvním impulsem k tomu, že chci se sebou něco dělat pod odborným dohledem, byla má návštěva Pohotovosti v Motolské nemocnici. Jednoho rána jsem se vzbudila a nemohla vstát z postele. Tři roky nošení mí dcerky (těhotenství, porod a pak péče o dítko) + stres a přebytečná kila udělala s mou páteří své. Musela jsem na injekce, neboť bolest během dne sílila a já se nemohla už skoro hýbat. Po práci jsem tedy odjela do Motola. Lékařka, která měla právě službu, se na mne podívala a pronesla směrem k sestře, ať připraví dvojitou dávku léku, menší prý na takový kolos nezabere. Tím kolosem jsem měla být já.  Hájila jsem se, že jsem necelé dva roky po porodu.

Ano, pravda je, že jsem nikdy nebyla drobná dívenka, měřím 175 cm a celý život zápasím s nadváhou a dietami. Navíc během těhotenství jsem nabrala 20 kilogramů navíc. Nikdy asi nebudu zcela spokojená se svým vzhledem. Zvlášť, když mi příroda nadělila ještě mohutnou kostru, spíše mužskou než ženskou. Ale tohle se mnou opravdu zamávalo. Už jsem nechtěla nikdy dát nikomu příležitost takhle se do mne trefovat.

Shodou okolností maminka mého partnera začala ze zdravotních důvodů využívat služeb výživového poradce a její viditelné výsledky mne přivedly na myšlenku vyzkoušet to také. Vzhledem k tomu, že se již delší dobu zajímám o zdravé stravování, ale vše se zakládá jen na informacích z internetu či od známých   a přátel, věděla jsem, že tentokrát musím za odborníky. Chci trvalé výsledky, aniž bych ubývala na váze ztrátou svaloviny.

Navíc díky celoživotně drženým dietám už můj žaludek nesnese jen tak něco a teď, když mám malou dcerku, nemohu hloupě riskovat své zdraví, mám zodpovědnost za své dítě a chci tu pro ni být. Na to ale musím být především zdravotně v kondici.

Zprvu jsem byla skeptická, ale za zkoušku to stálo. Sjednala jsem si schůzku ve Světě zdraví VERITAS Pod Baštami 3, 160 00 Praha 6 a dostala se ke slečně Denise. Ta se mě ochotně a vlídně ujala, vyposlechla si můj příběh a začala naše spolupráce.

O tři měsíce později je můj metabolický věk o pět let nižší, jsem lehčí o více než 5 kilo, stoupla svalovina  i hydratace organismu, snížila jsem hmotnost viscerálního tuku. (Útrobní tělesné tuky neboli viscerální tuky jsou tuky, které se ukládají do prostoru mezi orgány, neboli do míst, kde se přirozeně nevyskytují.)

V pase jsem ztratila 8 cm, přes boky 4 cm. Celkově jsem mnohem aktivnější, svěží, zdaleka ne tak unavená jako dříve. Nikdy jsem nehubla tak příjemně, bez hladovění, bez únavy a plynule. Hubnu totiž stále dál.

Dnes vím, že i když si dopřeju svou tolik milovanou čokoládu, nemusím mít strach, že ihned naberu dvě kila zpět. Mohu si ji dopřát a tentokrát bez výčitek. Protože vím, že neporušuji žádnou dietu, zdravé stravování je napořád a i když se dám výjimečně takovou kalorickou bombu, spálím zase přijaté kalorie, bez potíží a zdravě.

Fráňová Veronika

Praha

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!