Jarmila Kalvodová

po porodu
předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Se svou váhou jsem nebyla nikdy moc spokojená, ale každé dietní opatření mi vydrželo jen chvíli. Neměla jsem vůli nebo správnou motivaci. Pak jsem otěhotněla a při prvním těhotenství jsem přibrala 18kg.

Po porodu se mi podařilo skoro vše shodit...kromě 2kg. Při druhém těhotenství jsem přibrala 19kg, ale tentokrát se mě poporodní tuk držel. Zůstalo mi dalších 9kg.

Říkala jsem si, že už je to „ věkem“ a že to není ještě tak moc hrozné. Pak jsem se ale rozhodla navštívit fotografa, abychom měli památku na prvních 6 měsíců našeho miminka. Když jsem se viděla na fotce, zhrozila jsem se. Takhle opravdu vypadám?

To je hrůza. Musím se sebou něco udělat.

Koupila jsem si eliptický trenažer a začala jsem doma běhat. Dolů šla 4 kila za 4 měsíce a jinak nic. Na internetu jsem objevila nabídku Světa zdraví a rozhodla jsem se konzultaci využít.

Díky výbornému přístupu RNDr. Haasové jsem zůstala a pod dohledem jsem na sobě začala pracovat. Změnu stravy jsem nevnímala negativně. Zanedlouho jsem se naučila co s čím kombinovat, čemu se vyhnout. Přestaly mě trápit chutě na sladké během dne i večer. Některá jídla se mnou jí celá rodina, takže se teď všichni stravujeme o něco zdravěji.

Za 4 měsíce jsem zhubla 12kg a cítím se mnohem lépe.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!