Pavla Szymancová

po porodu
předtím
předtím
-12 Kg
potom
potom

Jmenuji se Pavla, je mi 38 let a do svých 18 let jsem neustále řešila svou váhu. Vyzkoušela jsem mnoho diet (dělená strava, bramborová dieta, hladovka ...).

Vždy jsem zhubla, ale po skončení diety byla kila zase zpátky. Stále jsem byla unavená, hladová, otrávená a bez energie. 

Když jsem otěhotněla, přibrala jsem dalších 18 kilo. Po porodu jsem nedokázala zhubnout.

Naopak šla kila stále nahoru. Nakonec jsem našla na internetu Svět zdraví. Přístup ve Světě zdraví mě tak zaujal, že jsem si řekla, že to dokážu. Podle mého metabolického typu a krevní skupiny jsem si nechala vytvořit jídelníček.

Chodila jsem na pravidelné kontroly. Kromě úpravy jídelníčku jsem také začala 4 x týdně cvičit. Kombinovala jsem rotoped s lymfodrenáží.

Nejen že jsem zhubla, ale upravil se mi podíl vody v těle, viscerální tuk, zhubla jsem z tuků a ne ze svalů.

Naučila jsem se správně stravovat a nadchlo mě to natolik, že jsem se o stravu začala zajímat a naučila se vařit zdravá jídla.

Cítím se skvěle, zvýšilo se mi sebevědomí a jedu dál. Mým cílem je zbavit se zbytku nadbytečného tuku a zapracovat více na své postavě.

Tímto bych ráda poděkovala Světu zdraví za celkovou změnu mého života.

Všem kteří řeší podobný problém vřele doporučuji alespoň konzultaci ve Světě zdraví. Dostane se vám milého přijetí, profesionálních rad a hlavně psychické podpory.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!