Miroslava Jandová

v menopauze
předtím
předtím
-17 Kg
potom
potom

O Světě zdraví jsem se dozvěděla náhodně na internetu a zjistila jsem, že pobočka Světa zdraví ProLife je i v Olomouci. Dodala jsem si odvahy a objednala se, i když jsem nevěřila, že mi ještě něco pomůže. Na první návštěvu jsem přišla téměř s pláčem.

Sama jsem se mnohokrát pokoušela svoji váhu a s ní  spojené zdravotní problémy řešit, ale vždy bezvýsledně. Byl to začarovaný kruh, z kterého nebylo úniku. Začala jsem tyto problémy brát jako příznačné k mému věku 65 let a trpěla dále. O problémech se sebevědomím ani nemluvě. Ostýchala jsem se chodit do společnosti a na plavárnu, co by si lidé o mě asi pomysleli.

Se svou výživovou poradkyní paní Romanou Pelikánovou, která mě přijala velmi mile s úsměvem a s pochopením jsme začali v listopadu 2013, kdy jsem vážila  92,40 kg s cílem zhubnout 10 kg. Dnes 25.dubna 2014 jsem zhublá o 17 kg. Mým cílem jsou ještě 3 kg a dnes už věřím, že toho dosáhnu.

Po vstupních vyšetřeních jsem dostala jídelníček dle mých metabolických dispozic, pro mě doporučené a nedodoporučené potraviny a rady na jejich další přípravu. Mnohé z doporučených potravin jsem ani neznala.

Postupně jsem se seznamovala s jejich výhodami a jejich prospěchem pro organizmus. Vše jsme spolu podrobně rozebíraly na našich konzultacích jednou za 14 dní a jsem vděčná za cenné rady a vědomosti, které jsem získala.  Bylo to velmi zajímavé a já jsem postupně zjistila, že to funguje bez hladu a trápení.

Doporučené pohybové aktivity ze začátku byly slabé i když jsem se snažila, ale s ubývající váhou se mi dařilo dosáhnou cíle i pro formování postavy a na cvičení se teď  těším a také i na každé další setkání s mojí poradkyní.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!