Monika Suchá

Monika Suchá (42 let)

únava
bolest nohou
předtím
předtím
-18 Kg
potom
potom

Je mi 42 let a do Světa zdraví mě přivedly potíže, které jsem měla po léčbě vážné nemoci. V roce 2013 jsem onemocněla rakovinou prsu. Po chemoterapii, ozařování a následné další operaci, kdy mi byly z preventivních důvodů odstraněny vaječníky a děloha, jsem se cítila vyčerpaná. V rámci léčby bylo mé tělo hormonálně utlumeno. To vše mělo vliv na to, že jsem ihned během dvou měsíců nabrala 15 kilo a ani jsem nevěděla jak. Začaly mi otékat nohy, při krátké chůzi jsem se zadýchávala, bolel mě žaludek a celkově jsem se cítila unavená.

Ve Světě zdraví jsem po konzultaci dostala jídelníček, ve kterém mi byly některé potraviny nahrazeny jinými. A já jsem se začala pravidelně stravovat bez pocitu hladu. Již po měsíci jsem cítila, že se žaludek začíná uklidňovat. Jelikož v současné době procházím hormonální léčbou, která bude trvat 5 let, nevěřila jsem, že by mohlo jít dolů i nějaké to kilo.

Do Světa zdraví chodím půl roku a nyní jsem o 18 kilo lehčí.

Ale hlavně se cítím moc dobře. Nejsem unavená, nohy mi přestaly otékat, nezadýchávám se... Mám tedˇ spoustu energie a myslím, že je to i na mě vidět.

Paní doktorka na onkologii říká, že hodně je v psychice člověka, že by člověk měl být sám se sebou spokojený. A že, když člověk chce, dokáže všechno...Věřte, že i to hubnutí je - jak se říká - "v hlavě". Musím říci, že se nyní citím spokojená.

Bez pomoci druhých bych to vše nezvládla. A tak moje díky patří Leničce Goliášové ze Světa zdraví, že mě naučila, jak se mám správně stravovat. Díky patří mojí paní doktorce na onkologii, děkuji všemsvým přátelům a kolegům z práce za psychickou podporu a především děkuji celé mojí rodině, že při mě vždycky všichni stáli.

Díky Světu zdraví jsem si "vyčistila" tělo a pevně věřím tomu, že je to další krůček k úplnému uzdravení.

A tak vy, kteří bojujete s nadbytečnými kily, nevzdávejte to, protože já to taky nevzdala.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!