Máte dotaz? 734 200 400

Helena Vyvlečková

předtím
předtím
-15 Kg
potom
potom

Poslední dobou jsem nebyla spokojená se svou váhou, která se vyšplhala až na 85 kg při mé výšce 168 cm. Ani po psychické stránce jsem na tom nebyla moc dobře.

Pomalu jsem zjistila, že doby, kdy jsem byla štíhlá, plná elánu, jsou tak nějak pryč. Pohled do zrcadla mi nedělal nijak dobře a navíc oblečení je tvrdý soudce. Pěkné kousky z minulosti jsem raději už vyhodila ze skříně.

Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat. Je to takový zvláštní pocit, kdy se prostě stydíte za to, jak vypadáte.

S pocitem, že už opravdu musím ze sebou něco udělat, jsem dorazila do poradny NUTRIADAPT.

Vysvětlili mi, jak to zde chodí, provedli mi diagnostiky a určili nejvhodnější výživový směr. Hodně jsme rozebírali můj nový jídelníček tak, aby mi chutnalo, neměla jsem hlad a hlavně aby příprava jídel byla pro mě jednoduchá a praktická. V průběhu času jsme ho i trochu upravovali, protože jsem s ubývající hmotností přidala i více pohybu.

Nyní mám o 15 kg méně, jsem velmi spokojená, cítím se skvěle a i okolí si toho všímá.

Moc bych chtěla poděkovat mé specialistce Renátce Šobrové za profesionální přístup a za milé a vstřícné jednání kdykoliv jsem přišla na schůzku a stejně tak celému kolektivu z poradny NUTRIADAPT.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.