Josef Bukač

Josef Bukač (35 let)

předtím
předtím
-11 Kg
potom
potom

Před 3 měsíci jsem vážil 92kg a měřil 178cm, takže celkem slušná nadváha, která už mi začínala pomalu vadit. Rozhodl jsem se s tím něco udělat. Přítelkyně na internetu našla stránku Světa Zdraví, kam jsem začal pravidelně docházet.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Už po 14 dnech byl vidět patrný úbytek, který se po 3 měsících, zastavil na váze 81 kg, s tím, že ještě není konečný. Za tu dobu jsem se naučil správně jíst, hlavně co a kdy a dál to šlo už téměř samo.

Opravdu stačí jen chtít a dodržovat jídelníček. Před začátkem jsem se bál, že budu mít hlad a jíst budu jen zrní a klíčky. Což se, naštěstí, ukázalo jako mýlka. Jen jsem musel z jídelníčku vyřadit především pivo a tučná jídla. A v mém případě to šlo celkem i bez nějakého většího sportování.

Všem, kteří chtějí zhubnout, cítit se a vypadat lépe a udělat něco pro své zdraví doporučuji Svět Zdraví. Výsledky stojí za to.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!