Hana Polívková

Hana Polívková (61 let)

v menopauze
únava
předtím
předtím
-8 Kg
potom
potom

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh, jak a proč jsem se obrátila o pomoc na ,, Svět zdraví „ ve Žďáře nad Sázavou.

Já jsem vlastně neměla s váhou  žádný problém, ani jsem nemusel nikdy držet žádnou dietu . Bohužel po mých krásných šedesátých narozeninách  jsem začala přibývat na objemu, samozřejmě na těch nejnevhodnějších místech jako je  břicho, zadek, stehna. Horší bylo, že jsem se začala cítit strašně unavená a bez energie a to pro mne bylo dost deptající, protože jsem vždy byla značně činorodá, do všeho jsem se vrhala, jak se říká na plný plyn a teď jsem na to neměla sílu.

Moje práce je také o tom, že musím denně jezdit autem a tady nastal veliký problém, protože tou únavou se mi stále chtělo spát a bála jsem se abych za volantem neusnula. Také jsem se neúměrně potila. Stačilo třeba jen vytřít podlahu v bytě a už se ze mne pot jen řinul, činilo mi také  problém vyjít pár schodů.

V červnu  letošního roku jsem nešťastná seděla v práci u počítače a říkala si ,,Holka co budeš dělat?“ najednou mi na počítači vyskočila reklama na zdravý životní styl se kterým pomůžou ve Světě zdraví ve Žďáře nad Sázavou a to byl ten signál, který mne vyburcoval k tomu, že jsem okamžitě zvedla telefon a objednala se na konzultaci. Nyní jsem opravdu moc ráda, že jsem to udělala.

Když  jdete někam poprvé,  nevíte, co Vás tam čeká a jak to na Vás bude působit?  tak když jsem vešla do místnosti, kde seděla paní konzultantka a uviděla paní  , která byla jako proutek, řekla jsem si , že jsem na správném místě .

Tak takto jsem se poznala s paní Sobotkovou, která mi byla hned sympatická, o to víc, že má krásné křestní jméno Hana, jako já.,

Když jsem paní Sobotkové vylíčila svůj problém okamžitě mne ujistila, že to vše jde opravdu upravit  lepším stravováním. I když stále jsem měla trochu pochyby,

paní Sobotková mi sestavila  jídelníček , jak se stravovat, aby mé tělo netrpělo hlady,ale naopak aby se mi vrátila životní síla a vitalita. Musím opravdu potvrdit, že již po 3 měsících zmizela šílená únava a pocení.

A navíc jsem získala jako bonus postavičku, kterou jsem neměla ani jako mladá žena. 

Je to k neuvěření, v pase jsem zeštíhlela o 11 centimetrů a boky? Ty mám užší o 6 centimetrů.

Vůbec mi nevadí, že všechno oblečení musím v pase zužovat, mám také pádný důvod si občas něco pěkného koupit, protože všechno na mně plandá.

Jo a dámy – můj muž se na mne nemůže vynadívat, takže si to řádně užívám dokud můžu .

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Sobotkové za péči kterou mi věnovala a také slečně Hájkové, která na recepci byla vždy milá a usměvavá.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!