Anna Kociánová

Anna Kociánová (23 let)

předtím
předtím
-6 Kg
potom
potom

Do hubnutí ve Světě zdraví jsem se přihlásila hlavně proto, že jsem nebyla spokojená se svojí váhou 75 kg a se svou stravou. Trápilo mě neustálé "mlsání" a přejídání se. Nepravidelná strava a "tláskání" v noci u televize mi také nepřidalo. Začalo mě trápit zadýchávání se při větší fyzické zátěži, se kterým bylo spojeno pocení, které se projevovalo více s každým kilem navíc.

Nikdy bych nevěřila, že tím, že budu stále jíst, se mi podaří zhubnout. Také jsem ochutnala spousty nových a chutných pokrmů. Například tofu pro mě bylo jen jídlo pro vegetariány a kuskus příloha bez chuti. Dnes jsou tato jídla v mém jídelníčku běžná, více jsem zařadila zeleninu, která navíc dodá jídlu svěžest.

S pomocí výživové poradkyně Kateřiny Herinkové se mi podařilo za 3 měsíce zhubnout 6 kg na váze a centrimetry přes obvody.

Po dokončení programu hubnutí moje váha spadla pod 70 kg. Na poslední kontrole jsem vážila 68,6 kg a jsem spokojená. Budu se snažit udržet nové stravovací návyky a shodit ještě pár kilo.

Tím to bych velice ráda poděkovala lidem, jako je Kateřina, protože bez pomoci odborníka jako je ona, bych stále držela bezefektivní diety a výsledek by nebyl takový.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!