Růžena Jakoubková

vysoký tlak
v menopauze
předtím
předtím
-27 Kg
potom
potom

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. V minulosti, jsem zkoušela různé diety, přípravky na hubnutí, ale vždy se mi váha vrátila. Měla jsem pohybové problémy, brala jsem léky na vysoký krevní tlak, proto jsem se rozhodla objednat se do Světa zdraví. Začala jsem v březnu 2015 v Berouně s váhou 101,3 kg.

Po vřelém přivítání v recepci, si mě převzala specialistka paní Mgr. Sandra Štoudová, která mi vysvětlila mé chyby při stravování  a navrhla  mi roční program. Dostala jsem rozpis doporučených a nedoporučených potravin, vysvětlila mi velice ochotně můj stravovací plán, mohla jsem volat pro informace a zbytek byl na mně. Na kontrolu chodím po 14 dnech a hned první kontrola ukázala – 3,3 kg. To byla pro mě velká motivace.

Jedla jsem 5x denně, mnohem více potravin, než před začátkem hubnutí. Jenom jsem dodržovala navržený plán. První měsíc pro mě byl horší, než jsem zjistila, kde mám nakupovat potraviny. Paní Sandra mi se vším ochotně pomohla, doporučila mi prodejny, kde jsem vše sehnala.

Zhubla jsem 25 kg za 8 měsíců a pokračuji.

Zlepšil se můj zdravotní stav, cítím se mnohem lépe, nepálí mě žáha, nebolí žaludek, zlepšil se mi tlak, pohybově jsem na tom lépe, prostě super.

Moc děkuji a doporučuji  všem.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!