Marta Růžičková

v menopauze
cukrovka
předtím
předtím
-4 Kg
potom
potom

Mám více jak 10 let cukrovku 2. typu a tato mě stále více činila zdravotní obtíže. Snažil jsem se na doporučení lékařky snížit svojí hmotnost. Držel jsem různé diety, vždy jsem zhubl tak o 3 kila a dál to neklesalo. Přestal jsem s dietou ztracená kila zase naběhla plus zase něco navíc. Nakonec jsem to dotáhl na celých 105 kg.

Rozhodl jsem se, že musím něco udělat, abych snížil svou hmotnost pro zlepšení cukrovky. Na internetu jsem našel Svět zdraví a k mému překvapení dokonce ve Ždáru nad Sázavou, kde bydlím.

Zaujala mě metoda změnou stravování vycházející z úplného krevního rozboru a podrobné lékařské zprávy o zdravotním stavu. Součástí byl i návrh řešení zdravotních problémů, doporučený jídelníček a seznam vhodných a nevhodných potravin dle krevní skupiny. Protože bylo nutné změnit jídelníček a dodržet pravidelnou stravu, přidala se do programu i moje manželka Marta.

Díky pravidelným konzultacím (které jsou hnacím motorem pro úspěch), člověk vidí jak se daří shazovat je stále motivován. Já jsem za půl roku shodil 9kg ( z toho 8kg tuku) manželka 5kg (z toho 4kg tuku). V pase jsme oba zhubli o 4 cm . Trochu nám úbytek zpomalily Vánoce, kdy jsme oba trochu hřešili.

Dále budeme pokračovat v nově naučeném stravování, které nám velmi vyhovuje a jako důchodci se zdravotně cítíme daleko lépe.

Můj stav cukrovky se výrazně zlepšil a dokonce beru méně prášků. V současné době mám hodnoty glykemie v kapilární krvi nalačno 5,1 mmol/l a 2hod. po jídle 8,4mmol/l ( předtím nalačno 7,5mmol/l a po jídle 11,7 mmol/l.

Na závěr chceme poděkovat, že nás zde naučili se zdravě a přitom chutně stravovat, dostatečně přijímat tekutiny a to vše vstřícným jednáním všech zaměstnanců Světa zdraví Žďár a zvláště Mgr. Veronice Blahové za její velmi milé a profesionální vystupování

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!