Vladislav Novák

Vladislav Novák (48 let)

cukrovka
předtím
předtím
-20 Kg
potom
potom

O možnosti hubnutí a zdravého stravování jsem se dozvěděl z internetu a také mi bylo doporučeno navštívit Svět zdraví v Táboře. Již předtím jsem se snažil hubnout, ale efekt byl pouze dočasný. V té době mi byla zjištěna cukrovka. Toto onemocnění se mi zhoršovalo a měla nastoupit inzulinová léčba. Tudíž jsem možnost ve Světě zdraví bral jako svou životní výzvu.

Objednal jsem se k první konzultaci a také na ní přišel a byl mi přidělen můj osobní kouč - specialistka Mgr. Jircová Petra. V době své první návštěvy jsem vážil skoro 116 kg. Přiznám se, že začátky byly hodně krušné. Zvláště skloubit dohromady zaměstnání, nové stravovací návyky a do toho ještě aktivní fyzičku. Když jsem ale postupem času zjišťoval určité výhody a zejména úlevy vůči mému tělu, stával jsem se čím dál více se sebou spokojený.

V rámci svých návštěv ve Světě zdraví se mi podařilo zhubnout 20 kg (16 cm v pase a 9 cm přes boky) a nejen to.

Hladina mého cukru v krvi se dostala zcela do normálu. Nemám ani léky.

Vnitřní tuk v břiše se snížil na polovinu a dnes již nežiji v těle o x-desítek let metabolicky starším. 

Jsem velmi spokojen, že jsem našel odvahu. Mám rád své tělo, zdraví a také svou současnou kondici. O této možnosti mohu mluvit a psát jen a jen v kladném. Díky tomu jsem dostal novou chuť do života a cítím se naprosto skvěle.

Určitě budu Svět zdraví doporučovat dál.

Moc chci tímto poděkovat Mgr. Jircové Petře výživové poradkyni a Michálkové Evě asistentce.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá.
Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!